Ünlü oyuncu Deniz Uğur, 9 yıl önce meme kanseri hastalığına yakalanmış ve hastalığı yenmeyi başarmıştı. Uğur, sosyal medyadan yaptığı duygusal paylaşımda, "Dünya hayatında herhangi bir rahatsızlığın içinden geçenleriniz varsa bilin ki, kaybettiğinizi sandığınız her şeyi geri kazanıyorsunuz" dedi.

Adını Feriha koydum ve bunu gibi birçok dizide oynayan ünlü oyuncu Deniz Uğur dokuz yıl önce meme kanserine yakalanmış ve gördüğü tedavi sonrası sağlığına kavuşmuştu. Üç çocuk annesi oyuncu Uğur, o dönemlerde çocukları ile birlikte çekilen fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı ekledi. 49 yaşındaki oyuncu, yaşanan tüm zorlukların gelip geçici olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Dünya hayatında herhangi bir rahatsızlığın içinden geçenleriniz varsa bilin ki, kaybettiğinizi sandığınız her şeyi geri kazanıyorsunuz ve sonra hayat daha anlamlı, daha güzel oluyor."

"Başkalarını çok zorlayan durumlardan etkilenmiyorsunuz çünkü her şeyin geçeceğini, o sırada ne oluyorsa sizin gelişmeniz ve hayatın daha iyiye, daha güzele evrilmesi için olduğunu biliyorsunuz. Hayat durmadan dönüşüyor. Egonun algıladığı haz dış koşullara bağlı ve geçici, ruhun algıladığı mutluluk öze dayalı ve kalıcı. Evrenin yaratılış sebebi, varlığın yokluğa tercih edilme nedeni sevgidir ve olan güzeldir."

Deniz Uğur'un duygulandıran paylaşımı onu seven takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

İLİŞKİLİ HABER

Aşk-ı Memnu'nun Cemile ve Nihal'i yıllar sonra bir arada! Pelin Ermiş kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Bilal Sonses ve Yıldız Tilbe'nin düeti yayınlandı! Rekora koşuyor...

İLİŞKİLİ HABER

Tolga Karel'den 'kamyoncu' diye dalga geçen takipçisine yanıt

İLİŞKİLİ HABER

Yavuz Bingöl: Torunumu bir kez görebildim

İLİŞKİLİ HABER

TikTok'ta mide bulandıran 'çürük elma' videosu!

İLİŞKİLİ HABER

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni kadın başrol oyuncusu belli oldu!

BİR YORUM YAPIN 0