TRT Müzik ekranlarında yayınlanan İpek Açar'la İpek Yolu Programı'na konuk olan ünlü sanatçı Yavuz Bingöl torununu bir kez görebildiğini açıkladı.

İpek Açar'ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan İpek Açar'la İpek Yolu Programı, bu Cuma gecesi yayınlanacak bölümüyle yeni yayın dönemine başlıyor. Yeni sezonda İpek Açar'ın ilk konuğu Yavuz Bingöl oldu, Bingöl ve İpek Açar muhteşem bir konsere ve düetlere imza attılar. Pandemi kuralları nedeniyle, konser programı seyircisiz ve sosyal mesafeye uygun olarak çekildi.

Pandemi nedeniyle kızı Türkü'nün doğumuna gidemeyen Yavuz Bingöl, İpek Açar'ın "Dede olmak nasıl bir duyguymuş?" sorusuna,

"Torunumu 1 kez görebildim. Virüs'ten dolayı uzak kalmak zorundaydım. Anlatılmaz bir duygu, kelimelerle anlatılmaz, Aslan benim çocukluğuma benziyor. Allah herkese torun sevgisini nasip etsin" dedi. 

Yavuz Bingöl sahnede muhteşem şarkıların yanı sıra tatlı sohbetini de konuşturdu. Bingöl: "Babamın fotoğraflarına bakarak, subay olmak istiyordum. Annem 7 yaşımda elime bağlamayı verince hayatım değişti. Asker olmak, subay olmak isteyen çocuğun hayatına müzik girdi. Bütün derslerim 1'di, müzik notum ise 5'di" dedi. 

İLİŞKİLİ HABER

Bilal Sonses ve Yıldız Tilbe'nin düeti yayınlandı! Rekora koşuyor...

İLİŞKİLİ HABER

Tolga Karel'den 'kamyoncu' diye dalga geçen takipçisine yanıt

İLİŞKİLİ HABER

Deniz Uğur'dan duygusal paylaşım

İLİŞKİLİ HABER

TikTok'ta mide bulandıran 'çürük elma' videosu!

İLİŞKİLİ HABER

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni kadın başrol oyuncusu belli oldu!

BİR YORUM YAPIN 0