Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan İmirzalıoğlu'nu ağlatan yarışmacı!

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner olmak İster'de bir yarışmacı, sosyal medyada gündem oldu. Serdar Mete'nin trafik kazası sonucu hafızasını kısa bir süre kaybettiğini anlatan eşi karşısında Kenan İmirzalıoğlu gözyaşlarını tutamadı.

Kim Milyoner Olmak İster'de bu haftaki programda yarışmaya katılan Serdar Mete'nin başından geçen talihsiz olay herkesi derinden etkiledi. Serdar Bey'in trafik kazası sonucu hafızasını kısa bir süre kaybettiğini anlatan eşi hem ağladı hem ağlattı. 1980 doğumlu, aslen Adanalı olan ve yarışmaya Kocaeli’den katılan Serdar Mete, Kocaeli Üniversitesi Satış Yönetimi Bölümü mezunu. 34 yaşındayken geçirdiği bir kaza sonucu hafızasını kaybeden ve şu anda sadece kazadan sonraki 6 yılını hatırlayan Serdar Bey, evli ve 2 çocuk babası. Tıbbi mümessil olarak çalışma hayatına devam eden Serdar Mete, yarışmada ödül kazanırsa bu parayı çocuklarının eğitim hayatı için kullanmak istiyor.

Kenan İmirzalıoğlu gözyaşlarını tutamadı

Serdar Bey'in trafik kazası sonucu hafızasını kısa bir süre kaybettiğini anlatan eşi karşısında Kenan İmirzalıoğlu gözyaşlarını tutamadı. Serdar Bey açıklamasında "Kazadan sonra kimseyi hatırlamadım. Çocuğumu getirdiler oğlum beni görür görmez üzerime atladı ama 'bu çocuğu götürün tanımıyorum' dedim. Alışmak zorundasın ama pes etmedim. Oğlumla şimdi eskisi gibiyiz" dedi.

İmirzalıoğlu açıklamasında "Çok güzel anlattınız. Fakat o uyuduğunu zannederken ben uyumuyordum sözü... Eşinizin vefası emekleri gerçekten çok belli. Aile olmak ne kadar önemli. Burada görüyoruz ki siz o aileyi ayakta tutmuşsunuz" dedi.

Koronavirüse yakalanan İrem Derici isyan etti!

İLİŞKİLİ HABER

Koronavirüse yakalanan İrem Derici isyan etti!
Öykü Karayel'in ikizi Ezgi Karayel karışıklıktan sinirlendi!

İLİŞKİLİ HABER

Öykü Karayel'in ikizi Ezgi Karayel karışıklıktan sinirlendi!
Ünlü oyuncu Başak Sayan'ın alışveriş merkezindeki yemek isyanı!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Başak Sayan'ın alışveriş merkezindeki yemek isyanı!

BİR YORUM YAPIN 0