Nergis Kumbasar'dan eski eşi Mehmet Ali Erbil'in hastalığı hakkında flaş açıklama

27 Kasım 2020, 15:12
Nergis Kumbasar'dan eski eşi Mehmet Ali Erbil'in hastalığı hakkında flaş açıklama

Nişantaşı2nda alışveriş yaparken görüntülenen usta oyuncu ve sunucu Nergis Kumbasar, eski eşi Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Erbil'in sağlığının iyiye gittiğini söyleyen Kumbasar, ekranlara ne zaman döneceğinin belli olmadığını söyledi.

Sihirli Annem dizisiyle yeniden ekranlara gelemeye hazırlanan Nergis Kumbasar, diziye dair görüşmeden çıktığını belirtti.

nergis kumbasardan mehmet ali erbil açıklaması

Kıyafet provası için bir araya geldiğini belirten oyuncu yıllar sonra dizinin yeni oyuncularla ekrana gelmesi ve bu projede yer almasından heyecan duyduğunu söyledi. Kızı Yasemin Erbil'in de eskiden tam bir Sihirli Annem hayranı olduğunu ilk kez açıkladı.

nergis kumbasar sihirli annem provasından çıktı

Eski eşi Mehmet Ali Erbil'in sağlığı konusunda ise "Durumu iyiye gidiyor. Mehmet Ali inşallah daha iyi olacak. Ben kendisini her hafta ziyaret ediyorum. İyileşip ekranlara döner mi henüz bilmiyorum" şeklinde konuştu. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Selim 1 ay önce Şikayet Et
  Sıkılmadınız mı bu yorumlardan, birde şu söz var; Düşmez kalkmaz bir ALLAH
  Cevapla
 • emrah aydın 1 ay önce Şikayet Et
  hala ekran derdindeler adamı resmen medya maymununa cevirdiler kendiside gönüllü idi zaten.adam can derdinde ölümle penceleşirken ekrana dönmeyi konuşmak ta çok abes
  Cevapla
 • niksarlı 1 ay önce Şikayet Et
  etme bulma dünyası....
  Cevapla