Nişantaşı2nda alışveriş yaparken görüntülenen usta oyuncu ve sunucu Nergis Kumbasar, eski eşi Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Erbil'in sağlığının iyiye gittiğini söyleyen Kumbasar, ekranlara ne zaman döneceğinin belli olmadığını söyledi.

Sihirli Annem dizisiyle yeniden ekranlara gelemeye hazırlanan Nergis Kumbasar, diziye dair görüşmeden çıktığını belirtti.

nergis kumbasardan mehmet ali erbil açıklaması

Kıyafet provası için bir araya geldiğini belirten oyuncu yıllar sonra dizinin yeni oyuncularla ekrana gelmesi ve bu projede yer almasından heyecan duyduğunu söyledi. Kızı Yasemin Erbil'in de eskiden tam bir Sihirli Annem hayranı olduğunu ilk kez açıkladı.

nergis kumbasar sihirli annem provasından çıktı

Eski eşi Mehmet Ali Erbil'in sağlığı konusunda ise "Durumu iyiye gidiyor. Mehmet Ali inşallah daha iyi olacak. Ben kendisini her hafta ziyaret ediyorum. İyileşip ekranlara döner mi henüz bilmiyorum" şeklinde konuştu. 

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Begüm Topçu'nun 3 yaşındaki kızı Meral'in annesine olan benzerliği şaşırttı!

İLİŞKİLİ HABER

Alin'in isteksiz piyano performansı!

İLİŞKİLİ HABER

İbrahim Büyükak'la bir araya gelen Oğulcan Engin koronavirüse yakalandı

BİR YORUM YAPIN 3

Selim 1 yıl önce

Sıkılmadınız mı bu yorumlardan, birde şu söz var; Düşmez kalkmaz bir ALLAH

Toplam 1 beğeni

emrah aydın 1 yıl önce

hala ekran derdindeler adamı resmen medya maymununa cevirdiler kendiside gönüllü idi zaten.adam can derdinde ölümle penceleşirken ekrana dönmeyi konuşmak ta çok abes

niksarlı 1 yıl önce

etme bulma dünyası....

Toplam 3 beğeni