Deniz tutkusu Kıvanç Tatlıtuğ'a bunu da yaptırdı! Kıvanç Tatlıtuğ ikinci el tekne arıyor

12 Şubat 2021, 13:43
Deniz tutkusu Kıvanç Tatlıtuğ'a bunu da yaptırdı! Kıvanç Tatlıtuğ ikinci el tekne arıyor

Deniz tutkusuyla bilinen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ bu defa gözünü yurtdışına dikti. Teknesi küçük gelen Tatlıtuğ daha büyük bir tekne almak için kolları sıvadı.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ geçtiğimiz aralık ayında küçük geldiği için teknesini 3 milyon 230 bin TL'ye satmıştı. Denize olan tutkusuyla bilinen Kıvanç Tatlıtuğ, yeni tekne arayışına girdi.

Şimdilerde büyük bir tekne için gözünü yurt dışına diken oyuncu; rotayı Hindistan, Dubai ve İtalya'ya çevirdi. Ayrıca Tatlıtuğ'un sıfır yerine ikinci el tekne istediği öğrenildi. Ayrıca bir süredir ekranlardan uzak duran Kıvanç Tatlıtuğ, yeni teknesinin balık tutmak için elverişli olmasını istiyor.

Alacağı teknenin balık tutmak için elverişli olmasını isteyen Tatlıtuğ'un sıfır yerine, az kullanılmış ikinci elleri araştırdığı ortaya çıktı.

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir? Aslen nerelidir ve kaç yaşındadır?İLİŞKİLİ HABERKıvanç Tatlıtuğ kimdir? Aslen nerelidir ve kaç yaşındadır?

Yakışıklı oyuncunun sattığı tekneden daha büyüğünü almak için rotasını Hindistan, Dubai ve İtalya'ya çevirdiği konuşuluyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
10 Yorum Var
 • vtd34 2 hafta önce Şikayet Et
  kaşlar ve kirpiklerdeki boyaları gitmiş belli bulanımda :)
  Cevapla
 • vatandaş 2 hafta önce Şikayet Et
  ölmeden hakimler savcılar bir şey yapmaz. bunu çok defa gördük. tehdit yaralama kapkaç magandalık bizim ülkemizde suç değil. o yüzden herkes kendi adalet sistemini kurmuş. haa bak yanlışlıkla bir savcının arabasına kibarca not yazarsan başka. gece aldırır koyarlar kodese. burası Türkiye. hukukun üstünlüğü değil. hukukçunun üstünlüğü var.
  Cevapla
 • Zeki Ertuğrul 2 hafta önce Şikayet Et
  Savcının camına çarpan sineğin cezası bile ölüm. Memlekette insan olmak önemli değil adalet görmek için savcı ve hakim olmak gerek.
  Cevapla
 • Zeki Ertuğrul 2 hafta önce Şikayet Et
  Ölmeden tedbir almazlar. Hakimler toplumun kanayan yarası.
  Cevapla
 • KADI 2 hafta önce Şikayet Et
  Hayırdır filmleri izlenmiyor mu yoksa biraz reklam kokuyor gibi geldi de
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun