Şarkıcı Alişan yaklaşık 3 yıl önce göbeğindeki yağları aldırmak isterken ölümden döndüm diyerek şikayette bulunduğu Liposuction 'Yağ aldırma' ameliyatıyla ilgili dosya karara bağlandı.

Ünlü şarkıcı Alişan, 3 yıl önce göbeğindeki yağları aldırmak isterken ölümden döndü. Yaşadığı olayı herkesten gizleyen şarkıcı, yasal yollara başvurarak hayatını tehlikeye attığını savunduğu doktordan şikayetçi olarak savcılığa başvurmuştu.

Sabah’ın haberine göre, şikâyet üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. 

Savcılık tarafından olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında incelenen dosyada şikâyetin 6 aylık şikayet süresinin dışında başvuruda bulunulduğu belirlendi.

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı canlı yayında yaşadığı zor günleri anlattı. Eşi hamileyken kilo aldığı için göbeğindeki yağları aldırmak isteyen Alişan yaşadıklarını böyle anlattı:

5.5 SAAT SÜREN OPERASYON

"Dün itibariyle davam açıldı. 2 yıl önce kilo aldım ve göbeğim fazlalaştı. Doktor arkadaşım bana 'Abi sana liposuction yapalım. 1 ay içinde hem göbeğin hem de yağların gider' dedi. Arkadaşım ve sevdiğimiz biri olduğu için güvendik. 2 sene önce ocak ayının ikinci haftasında ameliyat oldum. Normalde o ameliyat 2-2,5 saat sürer ama ben tam 5,5 saat ameliyatta kalmışım. Ben bunu kimseye söylemedim, annem de dahi. Ameliyattan sonra 1 gün hastanede kaldım ve 2 gün sonra vücudumda morarmalar oldu. Göbeğimde yağ alınırken nasıl bir çalışma yapıldıysa artık..."

2 GÜN YATAKTAN ÇIKAMADIM

"2 gün yataktan çıkamadım ve boynuma kadar morardım. Ben bir terslik olduğunu anlayıp sorduğumda bana 'Normaldir bunlar 1 ay içinde göbeğin falan dümdüz olacak' dedi. 1 ay sonra morarmalar geçti.

DENİZE TİŞÖRT İLE GİRİYORUM

Şimdi göbeğimi göstermek istemiyorum da ben bunun için yayın yasağı da aldırdım çünkü o halini kimse görsün istemiyorum. 2 yıldır denize tişörtle giriyorum ve sadece ailemin olduğu ıssız yerlerde tişörtümü çıkartıyorum. Göbeğimde yanık izi ve dalgalanmalar var.

ŞÜKRET Kİ ÖLMEDİN!

Bunu mahkemede canlı canlı göstereceğim ama şimdi kimseye göstermek istemiyorum çünkü çok kötü. Benim ameliyattan 2 ay sonra karnımda su toplamalar oldu. Haftanın iki günü yaklaşık ikişer litre göbeğimden sıvı alındı. Çünkü göbeğim şişmeye başlıyor su olunca. Çünkü benim drenaj sistemimi mahvetmiş. Buna eşim, arkadaşım ve hemşireler de şahit. 5 ay bu devam etti ve kimseye bir şey demedim. Göbeğimde hala yanık izleri var.

Ameliyatı yapan kişi ben birkaç doktora götürdü ve bana 'Ameliyatta hata yapılmış şükret ki ölmedin' dediler. Çünkü bu ameliyatla ölenler varmış. Sonra ben kendim doktor bulup geçen sene tekrardan ameliyat oldum. Biraz toparlandı ama o yanık izi ve dalgalanmalar hiç geçmeyecek. Ömür boyu bunu taşıyacağım. Bu arkadaşımdan da hiç destek göremediğim için hem açıklama gereği duydum hem de hukuki yollara başvurdum. Hem maddi hem de manevi olarak..."

İLİŞKİLİ HABER

Ata Demirer'in son halini görenler yorum yağdırdı!

İLİŞKİLİ HABER

Sanat dünyasından ünlü isimler sahneyi şenlendirdi

İLİŞKİLİ HABER

Mikro krediyle manav açtı, şimdi de tekstilci oldu

BİR YORUM YAPIN 10

ayça 2 ay önce

başına gelen işler senden kaynaklıdır unutma..biraz insanlığını gözden geçir ..

Toplam 1 beğeni

Basmane Sinan 9 ay önce

Sen bence bı guzel adak kes başındaki musibetler için namazda başla artık iki oldu ölüm kapını çaldı artık düzelme zamanı

Toplam 6 beğeni

Fahrettin 9 ay önce

Bu işte bir gariplik var bence.Araştırması lazım Ali nin,bu tür operasyonlarda böyle durumlar olmuş mu..Olmamışsa başka bir durum var..Acaba öldürmek mi istemişler.Yoksa çaktırmadan organ mı aldılar ne..Garip

Toplam 1 beğeni

Oguz 9 ay önce

Kilo vermenin insan gibi yolları varken böyle saçmalıklar neden yapılır? Ey akıl!

Toplam 4 beğeni

zafer gülten 9 ay önce

dikkat ederseniz bu ikinci ölümden dönüş,önce trafik kazası,sonra bu.başalarına bi gelcek var. fitre zekat mı vermiyorlar yoksa.bi hayrını duymadık.

Toplam 3 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun