'Ölümden döndüm' demişti... Alişan'dan 2 milyonluk estetik davasında flaş gelişme!

Şarkıcı Alişan geçtiğimiz yıllarda göbeğindeki yağları aldırmak isterken ölümden döndüm diyerek şikayette bulunduğu Liposuction 'Yağ aldırma' ameliyatıyla ilgili suç duyurusunda bulunmuştu. Mahkeme Alişan' haklı buldu.

Ünlü şarkıcı Alişan, birkaç yıl önce göbeğindeki yağları aldırmak isterken ölümden döndü. Yaşadığı olayı herkesten gizleyen şarkıcı, yasal yollara başvurarak hayatını tehlikeye attığını savunduğu doktordan şikayetçi olarak savcılığa başvurmuştu.

Alişanın yağ aldırma davasında karar

Alişanın yağ aldırma davasında karar

 Alişan ayrıca avukatı Emek Emre aracılığıyla İstanbul Tüketici Mahkemesi’ne başvurarak Ufuk A.’ya 2 milyon lira manevi, 10 bin lira da maddi olmak üzere toplam 2 milyon 10 bin liralık tazminat davası açmış, Tabipler Odası’na da şikâyet etmişti. Arkadaşı olan doktor Ufuk A.’nın, daha fit görüneceğini belirterek kendisini yağ aldırma operasyonu için ikna ettiğini dilekçesinde anlatan Alişan, 5 buçuk saat süren operasyon sonucu, doktor hatası nedeniyle ölümle karşı karşıya kaldığını öne sürmüştü.

alişan 2 milyonluk estettik davası

alişan 2 milyonluk estettik davası

Savcılık, ameliyattan sonraki 6 aylık şikayet süresinin geçtiğini belirterek sanatçının talebini reddetti. Alişan, bunun üzerine Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurarak karara itiraz etti. Vücudunda telafi edilemeyecek yaralar meydana geldiğini, kusurlu doktorun cezalandırılmasını istedi. Hakimlik Alişan’ı haklı buldu. Dosya yeniden incelenecek. 

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı canlı yayında yaşadığı zor günleri anlattı. Eşi hamileyken kilo aldığı için göbeğindeki yağları aldırmak isteyen Alişan yaşadıklarını böyle anlattı:

5.5 SAAT SÜREN OPERASYON

"Dün itibariyle davam açıldı. 2 yıl önce kilo aldım ve göbeğim fazlalaştı. Doktor arkadaşım bana 'Abi sana liposuction yapalım. 1 ay içinde hem göbeğin hem de yağların gider' dedi. Arkadaşım ve sevdiğimiz biri olduğu için güvendik. 2 sene önce ocak ayının ikinci haftasında ameliyat oldum. Normalde o ameliyat 2-2,5 saat sürer ama ben tam 5,5 saat ameliyatta kalmışım. Ben bunu kimseye söylemedim, annem de dahi. Ameliyattan sonra 1 gün hastanede kaldım ve 2 gün sonra vücudumda morarmalar oldu. Göbeğimde yağ alınırken nasıl bir çalışma yapıldıysa artık..."

2 GÜN YATAKTAN ÇIKAMADIM

"2 gün yataktan çıkamadım ve boynuma kadar morardım. Ben bir terslik olduğunu anlayıp sorduğumda bana 'Normaldir bunlar 1 ay içinde göbeğin falan dümdüz olacak' dedi. 1 ay sonra morarmalar geçti.

DENİZE TİŞÖRT İLE GİRİYORUM

Şimdi göbeğimi göstermek istemiyorum da ben bunun için yayın yasağı da aldırdım çünkü o halini kimse görsün istemiyorum. 2 yıldır denize tişörtle giriyorum ve sadece ailemin olduğu ıssız yerlerde tişörtümü çıkartıyorum. Göbeğimde yanık izi ve dalgalanmalar var.

ŞÜKRET Kİ ÖLMEDİN!

Bunu mahkemede canlı canlı göstereceğim ama şimdi kimseye göstermek istemiyorum çünkü çok kötü. Benim ameliyattan 2 ay sonra karnımda su toplamalar oldu. Haftanın iki günü yaklaşık ikişer litre göbeğimden sıvı alındı. Çünkü göbeğim şişmeye başlıyor su olunca. Çünkü benim drenaj sistemimi mahvetmiş. Buna eşim, arkadaşım ve hemşireler de şahit. 5 ay bu devam etti ve kimseye bir şey demedim. Göbeğimde hala yanık izleri var.

Ameliyatı yapan kişi ben birkaç doktora götürdü ve bana 'Ameliyatta hata yapılmış şükret ki ölmedin' dediler. Çünkü bu ameliyatla ölenler varmış. Sonra ben kendim doktor bulup geçen sene tekrardan ameliyat oldum. Biraz toparlandı ama o yanık izi ve dalgalanmalar hiç geçmeyecek. Ömür boyu bunu taşıyacağım. Bu arkadaşımdan da hiç destek göremediğim için hem açıklama gereği duydum hem de hukuki yollara başvurdum. Hem maddi hem de manevi olarak..."

Daha başlamadan trendlere yerleşti! Destan aynı anda 7 ülkede...

İLİŞKİLİ HABER

Daha başlamadan trendlere yerleşti! Destan aynı anda 7 ülkede...
Acun Ilıcalı, kızı Melisa'nın doğum gününü kutladı! Ne çabuk...

İLİŞKİLİ HABER

Acun Ilıcalı, kızı Melisa'nın doğum gününü kutladı! Ne çabuk...
Ünlü şarkıcı Linet ve Bülent Serttaş arasında şoke eden gerilim!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü şarkıcı Linet ve Bülent Serttaş arasında şoke eden gerilim!
Sinan Akçıl'dan eşi Burcu Kıratlı'ya anlamlı jest! Evlilik yıldönümünü böyle kutladı...

İLİŞKİLİ HABER

Sinan Akçıl'dan eşi Burcu Kıratlı'ya anlamlı jest! Evlilik yıldönümünü böyle kutladı...
Elkızı dizisine RTÜK'ten ceza!

İLİŞKİLİ HABER

Elkızı dizisine RTÜK'ten ceza!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 12

Engo 2 yıl önce

Spor yaparak kilo ver gözüm, kime ne faydası var ameliyatın !

ayça 2 yıl önce

başına gelen işler senden kaynaklıdır unutma..biraz insanlığını gözden geçir ..

Toplam 3 beğeni

Basmane Sinan 2 yıl önce

Sen bence bı guzel adak kes başındaki musibetler için namazda başla artık iki oldu ölüm kapını çaldı artık düzelme zamanı

Toplam 9 beğeni

Fahrettin 2 yıl önce

Bu işte bir gariplik var bence.Araştırması lazım Ali nin,bu tür operasyonlarda böyle durumlar olmuş mu..Olmamışsa başka bir durum var..Acaba öldürmek mi istemişler.Yoksa çaktırmadan organ mı aldılar ne..Garip

Toplam 2 beğeni

Oguz 2 yıl önce

Kilo vermenin insan gibi yolları varken böyle saçmalıklar neden yapılır? Ey akıl!

Toplam 6 beğeni

İsyankar 2 yıl önce

Parası fazla geliyorsa ondan

Toplam 0 Beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun