56 yaşındaki Türk Halk Müziği sanatçısı Yavuz Bingöl, yasaklar nedeniyle Bursa'da denetim yapan polislerin soğukta içlerinin ısınması için çorba dağıttı.

Dizi ziyareti için Bursa'ya gelen usta sanatçı Yavuz Bingöl'den örnek bir davranış geldi. Akşam saat 21:00'dan itibaren sokağa çıkma kısıtlamalarının başlamasıyla denetim yapan Türk polis ekibine çorba ikramında bulundu. Bingöl, Bursa İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ile iş insanı Muhsin Şaşmaz'ın yaptırdığı çorbaları kontrol noktalarındaki görevli polis ekiplerine ikram etti.

Görevli polis ekiplerine çorba ikram ettiklerini basın aracılığıyla takip ettiğini söyleyen Yavuz Bingöl, "Muhsin Bey benim arkadaşım. Kendisi yol uygulaması yapan polis ekiplerine çorba dağıttığını basından gördüm. Bunun üzerine telefonla aradım ve ’Beraber dağıtalım’ dedim. Çok güzel bir uygulama. İnşallah her il ve ilçede böyle değerli iş adamlarımız çıkar. Saat 21.00’da sokağa çıkma yasağı başlıyor ama dışarıda görev yapan polisimiz askerimiz, izinli olanlarla zaman geçirip, kısa sohbet ve sıcak bir çorbayla buluşturuyoruz" dedi.

Soğuk kış günlerinde böylesine kıymetli bir projede yer aldıkları için Sanatçı Yavuz Bingöl, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’a teşekkür eden proje sahibi Muhsin Şaşmaz, "Kıymetli dostum Yavuz Bingöl’e teşekkür ediyorum. Bugün bu güzel organizasyonumuza ve benim heyecanıma ortak oldular. Kendilerine teşekkür ediyorum. Biz iki aydır bu projeyi başlattık. Aslında amaç emniyet mensuplarımızın manevi anlamda yanında olmak ve bir bardak sıcak çorbayla onların içini ısıtmaktı" dedi.

İLİŞKİLİ HABER

Güney Koreli Unseko Kwon Şehadet getirerek Müslüman oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Son Yaz'ın Canan'ı Funda Eryiğit hakkında bilinmeyenleri ilk kez anlattı!

İLİŞKİLİ HABER

Usta oyuncu Demet Akbağ'dan kayınvalide sorusuna yanıt! 'Adil bir kayınvalide olurum'

İLİŞKİLİ HABER

Tarkan'ın anne hasreti! Koronavirüs nedeniyle uzak kaldı...

BİR YORUM YAPIN 18

Aziz 1 yıl önce

Has anadolu insani.Allah ınıza kurban

zafer gülten 1 yıl önce

tanınmamış bir sanatçı,adı fazla gündeme gelmiyor...oda kendi reklamını yapmış ne yapsın.ama reklam meklam yaptığı tabii iyi birşey,en azından birilerine hayrı dokunmuş.

......... 1 yıl önce

Yavuz BİNGÖL , kaliteli bir insan...

mahmut 1 yıl önce

kameraları çağırmadan yemegi dağıtamıyor muymuş yavuz bingöl ??? gösteri.

Anti coni 1 yıl önce

bide seni görelim be mahmut

saye 1 yıl önce

Nil nehrini ortadan ikiye ayırsa niye enine ayırmış, boyuna ayırsaydı diyecek zihniyetsiniz.

Adalet 1 yıl önce

Bu sanatçı arkadaşa sokağa çıkma yasağı yok mu?

Toplam 2 beğeni

hasan kara 1 yıl önce

Ne oldu. polise hizmet etmesi zorunamı gitti. söyleyeyim sanada kemik getirsin

Toplam 4 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun