Usta oyuncu Demet Akbağ'dan kayınvalide sorusuna yanıt! 'Adil bir kayınvalide olurum'

16 Ocak 2021, 11:22
Usta oyuncu Demet Akbağ'dan kayınvalide sorusuna yanıt! 'Adil bir kayınvalide olurum'

“Jülide Ateş ile 40” programının konuğu olan Demet Akbağ, Ata Demirer ile olan bağından bahsederken kendi özel hayatıyla ilgili de samimi itiraflarda bulundu.

“Jülide Ateş ile 40” programına konuk olarak katılan usta oyuncu Demet Akbağ, meslek hayatı ve kendi özel hayatıyla ilgili merak edilen soruları cevaplayan Akbağ, “Eyyvah Eyvah” sinema filminde beraber rol aldığı Ata Demirer’le arasındaki ilişkiyi şöyle anlattı: “Eyyvah Eyvah’ta kardeş kazandım. Ata’yı severdim ama film çalışması sırasındaki yakınlaşmamız bizi abla-kardeş, arkadaş, dost yaptı. İyi ki de oldu. Meslektaşım, arkadaşım, kardeşim, zaman zaman özleyip sadece sesini duymak için aradığım, çok özel biridir Ata.”

Akbağ, oyunculuk konusunda kuralları var mı yoksa yok mu sorusunu ise şöyle açıkladı: “Kuralları ben değil, beni seven seyirci koyuyor. Ben ailenin kızıyım, annesiyim, ablasıyım. Kurallarım yok ama o kuralları uygulayacağım roller de teklif edilmedi! Düşünüyorum da hangisi kuralları aşan işler yapardı? Yapsa yapsa Feriştah yapardı. Ama durumumdan memnunum.”

20 yaşında oğlu olan Akbağ, Jülide Ateş’in “Kayınvalideliğe hazır mısınız?” sorusuna, “Henüz erken. Ama anlayışlı olurum, kadın tarafından bakarım hadiseye. Oğlumu kayırmam, kollamam, bana öyle geliyor” cevabında bulundu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar