Christina Ricci’den şiddet gördüğü eşine uzaklaştırma kararı!

21 Ocak 2021, 11:35
Christina Ricci’den şiddet gördüğü eşine uzaklaştırma kararı!

Amerikalı ünlü oyuncu Christina Ricci, şiddet gördüğünü iddia ettiği eşi için uzaklaştırma kararı aldırdı. Ricci, eşinin kendisini parçalara ayırıp öldürmekle tehdit ettiğini ifade etti.

Dünyaca ünlü ABD’li oyuncu Christina Ricci, James Heerdegen’le olan evliliğinde zor günler geçiriyor. Heerdegen’den Aralık 2019’dan bu yana şiddet gördüğünü iddia eden 40 yaşındaki Ricci, mahkemeden uzaklaştırma kararı almaya başardı.

Alınan karara göre Heerdegen, eşi Ricci ve 6 yaşındaki oğlu Freddie’ye 91 metreden fazla yaklaşırsa tutuklanacak. TMZ’nin haberine göre Ricci, mahkemeye gördüğü fiziksel ve ruhsal şiddeti ayrıntılarıyla anlattı.

Koronavirüsü salgını sonrası başlayan karantinanın kendisi için bir eziyete dönüştüğünü belirten Ricci, şiddet eğilimli biriyle evde kapalı kaldığını söyledi. Haziran 2020’de Heerdegen’in kendisine iki kez saldırdığını öne süren Ricci, evin içinde dakikalarca sürüklediğini ve üzerine sandalye ile kahve fırlattığını ifade etti.

Eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini vurgulayan ünlü oyuncu, “Benim için yalnızca küçük parçalara ayrılırsam üzüleceğini söyledi. Beni öldüreceğini düşündüm” dedi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar