Jason Statham'ın Antalya'da çekilen yeni filmi 'Five Eyes'den ilk fotoğraf geldi!

15 Şubat 2021, 13:19
Jason Statham'ın Antalya'da çekilen yeni filmi 'Five Eyes'den ilk fotoğraf geldi!

Taşıyıcı filmiyle dünya üzerinde büyük bir şöhret eden aktör Jason Statham, yeni filmi için Antalya'ya geldi. Statham, Antalya'da kurşun geçirmez cam bir villada ikamet ediyor. Öte yandan çekimleri halen devam eden 'Five Eyes'den set fotoğrafları da gelmeye devam ediyor.

Dünyaca ünlü aktör Jason Statham, yeni filmi Five Eyes için Antalya'ya geldi. Çekimleri Antalya Expo Fuar'ında süren filmin setine, ziyaretçi girişi tamamıyla yasaklanmıştı. Statham'ın film setinden ilk fotoğraf geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Statham, 'İşe geri döndüm, yeni filmim Türkiye'de çekiliyor, buradaki 2'nci haftam.' yazdı. Film ekibine, Hugh Grant de eklendi.

Hafta sonu kısıtlamasında da çekimler devam etti. Tophane Çay Bahçesi'nde çekimler yapıldı. Setten görüntü alımı yasaklandı.

JASON'UN KALDIĞI VİLLA!

Statham'ın kaldığı ikametde de üst düzey koruma hakim. Kaldığı otelin kurşun geçirmez cam villasında konaklayan Statham, bazı sahnelerinde de dublör kullanıyor. Bu anlarda ünlü oyuncu, villasında dinleniyor.

Jason türkiyeye geldi

Daha önce dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'in kaldığı otellerden birinde ikamet eden Statham'ın villasının adı Crown.

aksiyon filmlerinin aranan yüzü

3 katlı villa içerisinde 5 yatak odası, 5 giyinme odası, teras barbekü, müzik sistemi, özel SPA merkezi ve havuz bulunuyor. Villanın ayrıca özel şöfor ve helikopter transferi özelliği de bulunuyor.

jason kurlun geçirmez villada kalıyor

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
10 Yorum Var
 • Huseyın mellah 1 ay önce Şikayet Et
  Ya bu adamların canı ne degerlı be kardesım barınacak yer bulmusta bıde kursun gecırmezı arar bız ne edek bırak bızı bızım hıt oyuncularımız artıstlerımız degersızmı ?
  Cevapla
 • Esnaf 1 ay önce Şikayet Et
  E hani bu adam Müslüman olmuştu. Haberde buna da bi değinseydiniz.
  Cevapla
 • ferrari.. 1 ay önce Şikayet Et
  normaldir...
  Cevapla
 • misafir 1 ay önce Şikayet Et
  ne yani bu adam filmlerdeki rakiplerinden korkmuyor herhalde. yoksa hem artist hemde gerçek ajanmı ? bence abartıdan prim yapmaya çalışıyor.
  Cevapla
 • Kader 1 ay önce Şikayet Et
  Ecel zamanı geldiğinde Azrail aleyhisselam görevini yapacaktır. Ama tedbir iyidir. En azından kafan rahat olur.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun