Oyuncu Şükran Ovalı değişimi ile ağızları açık bıraktı!

04 Şubat 2021, 12:26
Oyuncu Şükran Ovalı değişimi ile ağızları açık bıraktı!

Futbolcu Caner Erkin'in oyuncu eşi Şükran Ovalı sosyal medyanın diline düştü. Sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğraflarda abartılı makyajıyla dikkat çeken Ovalı, adeta başka birine dönüştü. Ünlü oyuncuyu tanımakta zorlanan takipçileri ise 'Bu Şükran Ovalı mı?' diye sormadan edemedi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Futbolcu Caner Erkin ile 2017 yılında dünya evine giren ünlü ve güzel oyuncu Şükran Ovalı, 2018 yılında kızı Mihran Ela'yı kucağına almıştı.

Uzun süre ekranlara ara vererek, vaktinin çoğunu eşi ve kızıyla geçirmeye başlayan Ovalı, yeni görüntüsüyle sosyal medyada gündem oldu.

Son dönemde sosyal medyada aktif olan ünlüler listesine bir yenisi daha eklendi. Instagram hesabından makyajlı fotoğrafını paylaşan 35 yaşındaki oyuncu, kısa süre içinde sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Ağır makyajlı hali ile Seren Serengil, Kim Kardashian, Demet Akalın gibi bir çok isme benzetilen Şükran Ovalı'yı gören tanımakta zorlandı.

Güzel oyuncu, makyajlı değişimi ile kullanıcılardan, 'Şükran Boyalı', 'Tanımakta zorlandım' ve 'Bu Şükran Ovalı mı?' şeklinde yüzlerce yorum aldı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Meyro 1 hafta önce Şikayet Et
    O kadar guzel biri niye kendini bozar hic anlamam
    Cevapla