Ünlü sunucu Ebru Akel çocuklar için masal okuyacak!

Bir süredir ekranlardan uzak olan en sevilen sunucu Ebru Akel sevenlerine müjdeli haber verdi. 2021 yılında daha çok dilek çocuğunun dileklerini gerçekleştirmek için ‘Make A Wish Yıldızlı Hikayeler' serisi başladı.

Birçok başarılı projede yer alan sunucu ve oyuncu Ebru Akel, geçtiğimiz gün Etiler'de objektiflere takıldı. Eczaneden çıkarken görüntülenen Akel, basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Proje kapsamında sunucu Ebru Akel, 'Balıklı Göl' masalını seslendirecek. Kitaba ses verecek olan sunucu, tehlikeli hastalıklarla mücadele eden çocuklar için hem farkındalık oluşturacak hem de bağış toplayacak. Projede daha önce Mustafa Sandal ve Esra Erol yer almıştı.

GÜZEL SUNUCU EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR!

Güzel sunucu, Show TV'de ekrana getirilecek olan, 'Ebru Akel'le Kadın İsterse' programının sunuculuğunu üstleneceğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Ebru Akel, 'Uzun bir süre oldu. Birkaç proje var, beni düşündüren bir iş var. Konuk oyuncu olarak bir diziye katılabilirim' demişti.

Melisa Sözen'in çocukluk fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu! Melisa Sözen kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Melisa Sözen'in çocukluk fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu! Melisa Sözen kimdir?
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0