ATV ekranlarından her sabah izleyiciyle buluşan Müge Anlı, canlı yayında, "Karısı hak ettiyse, dövmüştür" diyen adama ateş püskürdü.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

ATV'nin fenomen programına imza atan Müge Anlı, canlı yayın konuğuna söylediği sözler nedeniyle gündeme yine bomba gibi düştü. Ünlü sunucu, programda işlenen bir konu hakkında görüşlerini paylaşmak için yayına telefonla bağlanan şahsın, "Karısı hak ettiyse, dövmüştür" sözleri üzerine çılgına döndü.

"İNŞALLAH AĞZINIZI BURNUNUZU KIRARLAR"

Müge Anlı, "Beyefendi bakın ben size bir şey söyleyeyim mi, gerçekten kameranın içinden bir yumruk atarım, bir de yer çarpar. Ne demek hak etmiştir, dövmüştür. Saçma sapan konuşmayın, benim de sinirlerimi bozmayın. İnşallah siz de hak edersiniz sizin de ağzınızı burnunuzu kırarlar o zaman. Böyle söylüyorum hoşunuza gidecek mi? Alın yayından." diyerek tepki gösterdi.

İLİŞKİLİ HABER

Beren Saat ve kayınvalidesi aralarındaki buzları eritti!

İLİŞKİLİ HABER

Seren Serengil'den yeni doğum yapan Buse Varol için tepki çeken sözler!

BİR YORUM YAPIN 1

sado 1 yıl önce

Emniyetin işini yapan bu kadına devlet nasıl sessiz kalıyor hayret. Televizyonda yapılacak program mı? Millet de merakla izliyor toplumun rezilliklerini. Toplumda ne kadar kötülüklerden bahsederseniz o nispette kötülüğe sürüklersiniz. Neşeli eğitici program yapsın.

Toplam 1 beğeni