İstanbul Kadıköy’de sokak ortasında erkek arkadaşı tarafından darp edildiği iddia edilen genç kız çevredeki vatandaşların araya girmesi sonucu kurtarıldı. Yaşanan olay sonrası şikayetçi olmayan genç kız, erkek arkadaşıyla birlikte yürüyerek olay yerinden uzaklaşırken vatandaşlar duruma tepki gösterdi. Yaşanan o anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

İstanbul'da, dün saat 18.00 sıralarında Kadıköy Osmanağa’da insanın kanını donduran bir olay meydana geldi. İddiaya göre, henüz kimliği belirlenemeyen bir kişinin, kız arkadaşına hakaret ettikten sonra dövdüğünü gören vatandaşlar duruma müdahale etmek için çiftin yanına gitti.

İHA'da yer alan habere göre ikilinin arasına giren vatandaşlar kız arkadaşını döven saldırgana uyarılarda bulunurken, genç erkek yapılan uyarılara aldırış etmeyip, yaşanan olaya kimsenin karışmamasını söyledi.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis memuruna şikayetçi olmadığını söyleyen genç kız ise erkek arkadaşıyla birlikte olay yerinden uzaklaşarak gözden kayboldu.

İLİŞKİLİ HABERAmatör fotoğrafçı Türkiye'de çekti! Gökyüzünde ilginç görüntü

Genç kızın şikayetçi olmaması ise vatandaşların tepkisine yol açtı. Yaşanan o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

İLİŞKİLİ HABER

10 Bin Adım'ın yıldızı Engin Günaydın'dan yeni tiyatro oyunu hazırlığı

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü şarkıcı Toygar Işıklı’dan yıllar sonra gelen itiraf!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 21

Hadi 1 yıl önce

İşinize bakın kardeşim,çok rahatsız olduysanız Polise bildirin.Burası Türkiye, kimse karısının,nişanlısının arasına girilmesine müsaade etmez. Her şeye maydonoz olmayın.

aref 1 yıl önce

Sokak ortasında bir kadını ölesiye dövseler yine karışmam. Hele ki erkek arkadaşı olursa hiç karışmam. Kadir ŞEKER in başına gelenleri hayatım boyunca unutmayacağım. Aileler kızlarının oğlanlarının nikahsız gezmelerini normal karşıladığı sürece bu olaylar bitmez. O yüzden hiç kimse kusura bakmasın.

Toplam 14 beğeni

vtd34 1 yıl önce

ne duyarlı insanlar grubu kimse bagıramaz çagıramaz sinirlenemez neymiş ayırmaya gelenin haysiyet meselesiymiş :) kız aldı adamı gitti sizde duyarlı duyarlı baktınız arkasından :)

Toplam 11 beğeni

NAHAK YERE 1 yıl önce

KADİR ŞEKER yandı gitti konuşan yok. Kadınları sokak orasında dayak yemekten kurtarmak İnsanlık ama kurtardığın kadın böyle insan değilse b.ku yedin. suçlu sen çıkarsın.

Toplam 14 beğeni

Helal 1 yıl önce

Kadir Şeker kendi müdahale edeceğine Polise bildirseydi arkadaşım. Çocuk toplumdaki bazı lüzumsuzların gazına geldi. Kendini Polis yerine koyup erkekle ,kadının arasına girerse olacağı budur.

Toplam 0 beğeni

Adnan 1 yıl önce

Vuran razı dövülen razı bırakın ne halleri varsa görsünler. Yarın öbür gün çıkar beni kurtarın dediği zaman da bakalım kim yardım edecek.

Toplam 20 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun