Konyalı ilkokul öğrencilerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'doğum günü' sürprizi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 67'nci doğum gününü, Konyalı ilkokul öğrencileri, seslendirdikleri 'Sevgin her an kalbimde, çok yaşa Tayyip Dede' şarkısıyla kutladı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Bugün 67 yaşına giren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününü sosyal medyadan on binlerce kişi kutladı. Konyalı ilköğretim öğrencileri ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum gününü "Sevgin her an kalbimde, çok yaşa Tayyip Dede" şarkısıyla kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 67. doğum günü Twitter'da gündem oldu. Doğum günü 26 Şubat olan Erdoğan'ın Twitter'da "#İyikiDoğdunMilletinAdamı" etiketiyle yapılan paylaşımlar, kısa sürede on binlerce kişiden destek gördü. Erdoğan'ın fotoğraflarıyla yapılan paylaşımlarda, duygu dolu mesajlar yer aldı.

ÇOCUKLAR, DOĞUM GÜNÜ İÇİN BESTELENEN ŞARKIYI OKUDU

Öte yandan Konya Türk Tasavvuf Müziği Topluluğu sanatçısı Hüseyin Kubilay Öztuğ tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum günü için yazılıp bestelenen "Çok Yaşa Tayyip Dede" şarkısı, sanatçı Ömer Faruk Belviranlı tarafından özgün bir projeye dönüştürüldü.

Emine ErdoğanİLİŞKİLİ HABEREmine Erdoğan'ın Başkan Erdoğan paylaşımına rekor beğeni!

 Eser, Konyalı ilköğretim çocuklarından oluşturulan koro ile Konya Türk Tasavvuf Müziği Topluluğu kayıt stüdyosunda seslendirilerek kaydedildi ve yine Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled Konser Salonu'nda görüntüye alındı.

Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu'nun kesin ölüm nedeni aort yırtılması olarak bildirildi!

İLİŞKİLİ HABER

Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu'nun kesin ölüm nedeni aort yırtılması olarak bildirildi!
Oyuncu Gupse Özay miniklere özel hikaye kitabı yazdı!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Gupse Özay miniklere özel hikaye kitabı yazdı!

BİR YORUM YAPIN 6

vatansever Gurbetci 1 yıl önce

Iyiki varsin Baskanim sen geldin, burada Turk oldugunuz icin gurur duymaya basladik, Yaklasik 50 yildir burada yasiyoruz, ama sen herseyi degistirdin . Bizsenden raziyiz Allah ta senden razi olsun iyiki varsin iyi dogdun Uzun adam, Bas komutanim, Islamin lideri

kırıklı 1 yıl önce

kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş. iyi ki doğdun reis. Allah hayırlı uzun ömür versin

Toplam 1 beğeni

Arif erdem 1 yıl önce

Sayin Cumhurbaskanimiz , dogum günün kutlu olsun. Size ve Sizi i sevenlere Allah dan saglikli,hayirli Uzun ömürler dilerim. Iyi ki varsiniz.♥️

Toplam 1 beğeni

konyalı 1 yıl önce

Çok güzel olmuş.

Toplam 1 beğeni

M.ZEKİ ARPACIK 1 yıl önce

Karşılıksız, dünyevi çıkar ve menfaat beklemeden sadece Allah için, insanlığın ali değerleri ve kainata yeşerecek ve sümbül verecek iyilik nüvesi adına, hak ve hakikat adına sevdik.Sevgi ve desteğimizi hizmetlerle ebedileştirerek sadaka-ı cariye seviyesine taşıdığınız dan ve bizleri desteğimizden mahçup duruma düşürmediğinizden ömrünüz bereketli ve hayır hizmetler üzere uzun olsun, düşmanların helak, dostlarınız şad olsun, sizlere kurulan ve kurulacak tuzaklar heba olsun, sizlere kurulan kumpaslar ve oyunlar hain ve düşmanlarınıza dönsün.

Toplam 1 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun