Emre Altuğ ve Çağla Şıkel'den örnek davranış! Oğulları için bir araya geldiler

15 Nisan 2021, 09:36
Emre Altuğ ve Çağla Şıkel'den örnek davranış! Oğulları için bir araya geldiler

Ünlü sunucu ve manken Çağla Şıkel 2015 yılında boşandığı eşi Emre Altuğ ile oğullarının sürpriz doğum günü kutlaması dolayısıyla bir araya geldiler. Uzay ve Kuzey, babaları için hazırladıkları sürpriz doğum günü kutlamasına annelerini de dahil ettiler. Çift bu hareketleriyle takdir topladılar.

2008 yılında dünya evine giren Çağla Şıkel ve Emre Altuğ'un bu evlilikten Kuzey ve Uzay adında iki çocukları oldu.

emre altuğ ve çağla şıkel oğulları için bir arada

Çift 2015 yılında anlaşmalı olarak boşandı. Ancak çocukları için tatillerde ve özel günlerde bir arada olmayı tercih eden ikili bunu çocuklarının sağlıkları için yaptıklarını her verdikleri röportajda belirtti.

Emre Altuğ'dan eski eşi Çağla Şıkel hakkında övgü dolu sözlerİLİŞKİLİ HABEREmre Altuğ'dan eski eşi Çağla Şıkel hakkında övgü dolu sözler

çağla şıkelin oğlu doğum gününde eski eşiyle paylaşımı

Son olarak ise Şıkel, oğlu Uzay'ın doğum günü için evinde verdiği partiye katılan Emre Altuğ'da katıldı.

Covid 19 aşısı olan Çağla Şıkel'in Korona'ya yakalandığı iddia edildi!İLİŞKİLİ HABERCovid 19 aşısı olan Çağla Şıkel'in Korona'ya yakalandığı iddia edildi!

çağla şıkelin paylaştığı fotoğraf

O anları ikili sosyal medyada paylaştı. 9 yaşına giren Uzay ile ilgili yapılan paylaşımlara beğeni yağdı. Ayrıca partiye Şıkel'in annesi de katıldı. Bu tarz bir etkinliğe yenisi eklendi. Uzay ve Kuzey, babaları için sürpriz bir doğum günü kutlaması organize ettiler. Kutlamaya Çağla Şıkel de katıldı. O anlar sosyal medyada da paylaşıldı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar