Evinde kalp krizi geçirdikten sonra kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Rasim Öztekin'in ailesi pandemiye karşı hassasiyeti olduğunu bu sebepten sevenlerinin törene katılmak yerine evlerinden dua etmelerini istedi.

Kalp krizi geçiren ve hastaneye kaldırılan tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin, önceki gün 62 yaşında hayatını kaybetti. Öztekin'in ölüm haberi sanat dünyasını yasa boğdu. Duayen tiyatrocu için bugün 15.00'te Zincirlikuyu Mezarlığı'nda cenaze töreni düzenlenecek. 

Öztekin Ailesi, usta tiyatrocunun koronavirüs salgını konusunda özel bir hassasiyeti olduğunu duyurarak, cenaze merasiminin sınırlı sayıda katılımla yapılacağını açıkladı. Eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin ve kızı Pelin Öztekin tarafından yapılan açıklamada, "Onu son yolculuğuna binlerce seveninin alkışları ve çiçekleri eşliğinde uğurlamak isterdik" ifadesi yer aldı. 

"EVLERİNDEN DUA ETSİNLER"

Pandemi koşulları ve Rasim Öztekin'in bu konudaki özel hassasiyeti nedeniyle cenaze töreninin sınırlı sayıda katılımla gerçekleştirileceğinin aktarıldığı açıklama şöyle devam etti: "Tüm sevenlerinden evlerinden dualarıyla onu son yolculuğuna uğurlamalarını, ailesi olarak rica ediyoruz. Acımız büyük. Ülkemizin başı sağ olsun." Öztekin Ailesi, cenazeye çelenk gönderilmemesini, arzu edenlerin Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne Rasim Öztekin Tiyatro Fonu açıklamasıyla bağışta bulunabileceğini belirtti.

İLİŞKİLİ HABER

Usta sanatçı Rasim Öztekin'e veda! Rasim Öztekin kaç yaşında vefat etti?

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Birce Akalay ekranlara dönüyor!

İLİŞKİLİ HABER

Süperstar Ajda Pekkan mobilya markasının reklam yüzü oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Yağmur Tanrısevsin ve Aslıhan Karalar, Kadın Milli Futbol Takımı'yla özel maç yaptı!

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Hande Yener, zor günler geçiriyor!

BİR YORUM YAPIN 15

Nesli 1 yıl önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun içten üzüldügüm büyük sanatçı sadri alışıktan sonra fehmi baba oldu hepsine Allah rahmet etsin nur içinde yatsınlar

Sivaslı 1 yıl önce

Allah rahmet eylesin,günahları varsa tabbim setreylesin,güzel adamdı.

Bircan ataduran 1 yıl önce

Rasim öztekin cok değerli bir sanatci ve iyi bir adamdi. Onun gibileri bir daha asla gelmeyecek. Allah ramet eylesin Ailesine sabirlar diliyoruz. Buyuk usta rasim oztekKopyaladığınız metin otomatik olarak burada görünür

Ersin Baba 1 yıl önce

Takdir ettiğimiz severek izlediğimiz birisiydi.Allah kabrini cennet etsin.

samses 1 yıl önce

iyi bir insan idi, Allah rahmet eylesin

Yorumların Tümünü Okuyun