Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, geçtiğimiz günlerde ünlü bir dergiye röportaj verdi. Ünlü şarkıcı, yıllar önce yaşadığı anoreksiya nervoza (aşırı zayıflık) kâbusunu anlattı.

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, ünlü bir dergiye verdiği röportajında şaşırtan bir itirafta bulundu.Uluğ'a, "Son klibinden önce diyete girip kilo verdin. Ergenlik döneminde de anoreksiya ile zorlu bir mücadelen olmuş. Hâlâ kilo takıntısı yaşıyor musun?" sorusu soruldu.

Ünlü şarkıcı şöyle yanıtladı: "Aslında klip sürecinde sadece 2 kilo verdim istem dışı. Sporu ve diyeti kaslanmak için yaptım. Benim anoreksiya ile ilgili olan sürecim, kiloyla ilgili olmadı hiç. Bağışıklığım zayıf olduğu bir süreçte yakalandım. Ucunu alamadığım 2 yıllık zorlu bir mücadeleydi ama kazandım. Yemek yiyebilmenin ne kadar büyük bir nimet olduğunu anlamamı sağladı o hastalık. Şimdi yiyebilmenin tadını çıkarıyorum."

 

 

2 YIL ARADAN SONRA İLK KEZ ŞARKI ÇIKARDI!

Derya Uluğ, 2 yıllık bir aradan sonra yeni bir şarkı ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Sözü ve müziği Emrah Karakuyu, aranjesi ise Ozan Bayraşa ve Asil Gök imzalı "Kanunlar Gibi" şarkısına Aytekin Yalçın yönetmenliğinde klip çekildi. Derya Uluğ, 2 ay boyunca klip için özel diyetisyen ve spor hocasıyla kampa girdi. Eş zamanlı olarak dans hocasıyla haftada 4 gün sıkı bir tempoyla dans çalıştı.

Karbonhidrat, süt ve süt ürünleri, ekmek asla tüketmeyen Derya Uluğ, klip hazırlığında da kendi kanunlarını yazdı.Derya Uluğ, "Kanunlar Gibi" single çalışması DMC etiketi ile 30 Nisan Cuma günü itibariyle tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

İLİŞKİLİ HABER

Hülya Avşar'dan Cansu Canan Özgen'e esprili gönderme!

İLİŞKİLİ HABER

Pelin Akil'in ikiz kızlarıyla başı dertte! Video çekerken...

İLİŞKİLİ HABER

Behzat Uygur'un müzisyen göndermeli aşı tepkisine Bakan Koca'dan yanıt geldi!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü isimlerden 'aşı tedariki' çağrısı

BİR YORUM YAPIN 0