Hülya Avşar, esprili İlber Ortaylı paylaşımıyla gündem oldu. Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın canlı yayında Cansu Canan Özgen'e "Maşallah, şuna bak" demesine gönderme yapan Hülya Avşar'ın "Ben gideceğim, arkamdan 'ne hoşmuş' diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi" dediği sosyal medya paylaşımı sosyal medyayı salladı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Hülya Avşar'ın Prof. Dr. İlber Ortaylı ile olan esprili paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Daha önce İlber Ortaylı'nın Cansu Canan Özgen'e "Maşallah, şuna bak" dediği anlara gönderme yapan Hülya Avşar'ın ünlü profesöre "Ben gideceğim, arkamdan 'ne hoşmuş' diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi" dediği sosyal medya paylaşımı hayranlarını güldürdü.

Hülya Avşar, Instagram hesabından İlber Ortaylı ile birlikte yer aldıkları görüntülerini paylaştı. Ünlü güzel paylaştığı videosundan daha önce İlber Ortaylı'nın canlı yayında Cansu Canan Özgen'e "Maşallah" demesine esprili bir göndermede bulundu. Avşar kızı, "Ben gideceğim, arkamdan 'ne hoşmuş' diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi" dediği sosyal medya paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.

'MAŞALLAH'

Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın Hülya Avşar'ın bu sözlerine karşılık "Maşallah, hala hoşmuş" diyerek kahkaha attığı görüldü.

NE OLMUŞTU?

Sunucu Cansu Canan Özgen, Instagram üzerinden İlber Ortaylı'yı konuk ettiği yayının sonunda, 'Hocam teşekkür ederim, sağlık sıhhat diliyorum, görüşmek üzere' demiş ve İlber Ortaylı 'sağol' diye yanıt vermişti. İlber Ortaylı daha sonra "Maşallah şuna bak" demişti.

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ'dan şaşırtan itiraf!

İLİŞKİLİ HABER

Instagram hesabı açan Engin Akyürek'ten yeni paylaşım geldi!

İLİŞKİLİ HABER

Doğa aşığı Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti Ege'de kamp yapacak

İLİŞKİLİ HABER

İstanbul Devlet Opera emektar sanatçılarından Tenor Ender Arıman vefat etti

İLİŞKİLİ HABER

Behzat Uygur'un müzisyen göndermeli aşı tepkisine Bakan Koca'dan yanıt geldi!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 1

Ahmet 3 ay önce

Hülyaaa sen git kumda oyna