'Safiye' karakterine hayat verdiği TRT 1'de 'Masumlar Apartmanı' dizisindeki performansıyla takdir toplayan Ezgi Mola, bu sefer eski dizilerinden bir kareyi hayranlarıyla paylaştı.

Ekrana sekiz yıl ara verdikten sonra 'Masumlar Apartmanı' dizisiyle dönen Ezgi Mola, hem ekranda hem de sosyal medyada ilgiyle takip edilen isimlerin başında geliyor.

Ezgi Mola, son olarak 18 yıl önce rol aldığı 'Sultan Makamı' adlı diziden bir kare paylaştı. Mola, paylaştığı fotoğrafa, "Nasıl da çocuğunuz" notunu ekledi.

Mola’nın o diziden Ruhi Sarı ile bir pozunu paylaştığını görenler, iki oyuncunun da yıllar içerisinde ne kadar çok değiştiğini de fark ediyor.

Son zamanlarda Masumlar Apartmanında büyük bir çıkış yakalayan ve oynadığı Safiye karakteriyle gönüllere taht kuran ünlü oyuncu Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar, Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Az Önce Konuştum' programına konuk oldu. Dizi ile ilgili konuların konuşulduğu programda Ezgi Mola'nın ilk kez anlattığı bir olay herkesi şaşkına çevirdi.

"O BEY KONUŞURKEN ÇENEM TİTREDİ"

Çekim için gittikleri bir yerde 12 yıl boyunca rahatsızlığı sebebiyle adımını evinden başka hiçbir yere atmamış bir beyefendi ile karşılaştığını söyleyen Ezgi Mola, yaşadığı anıyı şöyle anlattı:

ezgi mola anısı

"Setimizin başka bir yerde olduğu gün bir beyefendi bana gelip ne dedi biliyor musunuz? Tüylerim diken diken oldu. 'Ben 12 yıl buradan dışarı adımımı atmadım.' Adam agorafobikmiş. Hikaye dışarı çıkamama ile başlamış ve zamanla hastalık onu tamamen kendi içinde izole asosyal bir insana çevirmiş. Ve o adam, 'Benim hayatım yaşadıklarımla, kendimi toparlamaya çalışmamla ve eşimle düzeldi' dedi. Diziyi bir bölüm izlediğini söyleyerek şöyle devam etti: 'Hüngür hüngür ağlayarak odaya gittim ama çok acayip bir iş yapıyorsunuz benim bu yaşadığımı yaşayan binlerce insan var. Siz onlara cesaret veriyorsunuz' dedi. O gün Safiye karakterinin dışarı çıktığı bölümdü. Yani o yüzden dizinin kesinlikle işe yaradığını düşünüyorum. O bey konuşurken benim çenem titredi. Beyefendi size helal olsun dedim, 12 yıl ne demek? 3 gün evde kaldığımızda deliyoruz. "

İLİŞKİLİ HABER

Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan oyuncu Uğur Güneş, yeni dizisi için imaj değiştirdi!

İLİŞKİLİ HABER

Fenomen Murat Övüç annesinin ölümü ile yıkıldı!

İLİŞKİLİ HABER

Pınar Altuğ Atacan ve Merve Boluğur'a reklam cezası!

İLİŞKİLİ HABER

Karpuza 120 TL ödeyen Uraz Kaygılaroğlu neye uğradığını şaşırdı!

BİR YORUM YAPIN 0