Sadakatsiz dizisi hayranlarını üzen haber! Çekimler durduruldu

21 Nisan 2021, 10:24
Sadakatsiz dizisi hayranlarını üzen haber! Çekimler durduruldu

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisinin çekimleri durduruldu.

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümünden bu yana büyük beğeni toplayan Sadakatsiz dizisi çekimleri setteki koronavirüs vaka sayılarının artması nedeniyle durduruldu.

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak.

Sadakatsiz'in Haluk'u Burak Sergen'in sağlık durumuyla ilgili korkutan detay ortaya çıktıİLİŞKİLİ HABERSadakatsiz'in Haluk'u Burak Sergen'in sağlık durumuyla ilgili korkutan detay ortaya çıktı

YAPIM ŞİRKETİNDEN SADAKATSİZ AÇIKLAMASI:Sadakatsiz dizisinin 27. bölümü bu hafta ekrana gelmeyecek. Sadakatsiz'in yapımcısı Medyapım'dan yapılan açıklamada ise yeni bölümün 28 Nisan'da ekrana geleceği duyurularak şu ifadeler kullanıldı:

"Daha önce paylaşmış olduğumuz sağlık problemleri sebebiyle bu hafta ne yazık ki Sadakatsiz yayında olamayacak. İzleyicilerimizin bu durumu anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz.

Yapılan testlerde tüm set ekibimizin ve oyuncularımızın sonuçları negatif çıkmıştır. Değerli oyuncumuz Melis Sezen evde istirahat etmekte, kıymetli oyuncumuz Burak Sergen'in ise hastanede tedavisi devam etmektedir. 28 Nisan Çarşamba günü yeni bölümümüzde görüşmek üzere"

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar