Ünlü şarkıcı Kalben, dijital içerik platformu GAİN’de yayınlanan, Jülide Ateş’in sunduğu '40' programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı, İbrahim Tatlıses hakkında aldığı kararı uygulamaya devam edeceğini söyledi.

Kalben'in, geniş kitlelerce tanınmasını sağlayan İbrahim Tatlıses şarkısı 'Haydi Söyle'yi artık konserlerinde okumayacağını söylediği iddia edilmişti. Twitter'dan açıklama yapan şarkıcı, "Bir gün bu güzel şarkıyı canım çekince yine söylerim. Düşmanlık yok bende" ifadelerini kullanmıştı.

İLİŞKİLİ HABERKubilay Aka ve Bensu Soral'ın başrolde olduğu 'Cam Tavanlar' dizisinin çekimlerine başladı

kalben ibrahşm tatlıses şarkısı

35 yaşındaki müzisyen, '40' programında, sunucu Jülide Ateş’in "Farklı bir İbrahim Tatlıses şarkısı daha seslendirir misiniz?" şeklindeki sorusunu yanıtladı.

"Müzikte şahıslardan çok daha bağımsız bir yer var ki, o da dinleyiciyle müzik icra eden insanın arasında oluşan bağ. O yüzden bir şarkıyı sevip, hayatına alıp, o şarkıya hatıralar ekleyen herkese teşekkür ederim..."

"Beni o şarkıyla tanıyan, o şarkıyla seven, benim müziğimi o şarkı olarak yorumlayan, beni o kadar takip eden, daha fazlamı almak istemeyen herkese de çok büyük sevgimi gönderiyorum. Yorumuma değer veren herkese, çok teşekkür ediyorum, şükran doluyum..."

"Ben şimdi o güne dönüp ne anlatsa ne desem bir anlamı olmayacak, anlamı olan tek şey sevgi. Ben konserlerde kendi şarkılarımı bile her zaman söylemeye vakit bulamıyorum, o yüzden almış olduğum kararı uygulamaya devam edeceğim."

Kalben, usta sanatçı hakkında, "Benim kendi kararım olduğu için, 'bu kararı şu sebeple aldım', 'bu sebeple aldım' diye anlatmanın bir alemi yok" açıklamasını yaptı.

İLİŞKİLİ HABER

Baba olan zürafanın tepkileri sosyal medyayı salladı!

BİR YORUM YAPIN 0