Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol'lu Kuş Uçuşu'nun yayın tarihi belli oldu

Dünyada hâlâ karar verici pozisyonlarda duran X kuşağıyla, yeni gelmekte olan Z kuşağının çarpışmasını anlatan ‘Kuş Uçuşu' dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Dijital platform için çekilen Kuş Uçuşu isimli dizinin çekimlerinin kısa bir süre önce başladığı öğrenilmişti. Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un 2017 yılında birlikte rol aldıkları Siyah Beyaz Aşk dizisinden sonra yeniden bir araya geldikleri projeye bir ismin daha katıldığı öğrenildi.

Oyuncu Birce Akalay ekranlara dönüyor!İLİŞKİLİ HABEROyuncu Birce Akalay ekranlara dönüyor!

Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol'u yıllar sonra yeniden bir araya getirecek yapım, aralık ayında dijital platform'da izleyiciyle buluşacak.

Kardeşlerim dizisi yurtdışına açılıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Kardeşlerim dizisi yurtdışına açılıyor!
Barış Arduç'un 'Kulüp' tarzı bıyık oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Barış Arduç'un 'Kulüp' tarzı bıyık oldu!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0