Özcan Deniz'den annesinin doğum gününe manidar paylaşım

Ünlü sanatçı Özcan Deniz, annesi Kadriye Deniz'in doğum gününü Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Deniz'in paylaşımında yer verdiği ifadeler, eski eşi Feyza Aktan'a gönderme mi yapıyor dedirtti.

Oğlunu göremediği için eski eşi Feyza Aktan'dan şikayetçi olan Özcan Deniz, annesinin doğum gününü sosyal medyada yaptığı bir paylaşımlar kutladı. Deniz, kullandığı ifadeler eski eşi Feyza Aktan'a göndermede bulunuyor şeklinde yorumlandı. Paylaşımda yer alan mesaj şu şekilde:

Oğlundan haber alamayan Özcan DenizİLİŞKİLİ HABEROğlundan haber alamayan Özcan Deniz'den buruk doğum günü kutlaması!

'Sokakta ip atlıyorken 13 yaşında evlendirdiler seni. Babam da sen de çocuktunuz. İkiniz de ne yaşadığınızı, neler olacağını bilmiyordunuz. Babam hayatı yakalamak için dışarıya çevirdi yüzünü, Sen ise kucağında 6 çocukla içeride, Doğunun coğrafyası gibi sert zorluklarla baş başa bırakıldın. Önce Adana'ya, sonra Ankara'ya, sonra da Aydın'a göçlerle bilmediğin hayatlara sürüklenerek geçti gençliğin. Okumayı, yazmayı kendin öğrendin ama hayat denen okulda defalarca master yaptın.6 çocuk,10 torun büyüttün. Kursağından kesip bize yedirdin. Kimseye minnet etmedin. Tarlalarda, çapalarda, pamuklarda, çalışarak bizlere çorbanı hep pişirdin. Senin yaşadıklarından tek bir ânı, senin hayat boyu sahip olamadığın her şeye sahip bu yeni yetme şımarıklardan herhangi birine yüklesek adlarını unuturlar.

Sözlükteki "ANNE" tanımına sen ve senin gibi, kendi çıkarlarını ve hırslarını evlatlarının önüne koymayan Anneleri yazmalılar. Evladın kıymetini, Aile olmanın önemini, Sabırlı olmayı, kolay kolay pes etmemeyi senden öğrendik. Maalesef hayat artık senin bildiğin hayat değil Kado. Sana da bize de garip bu Hayat! Ama devam ediyor ve yaşanacak hala çok güzel günler ve hala baş etmemiz gereken çok sorun var. Bugün doğum günün. Seni çok seviyoruz ve iyi ki senin evlatlarınız. İyi ki doğdun canım Anam.'

Oğlundan haber alamayan Özcan Deniz savcılığa başvurduİLİŞKİLİ HABEROğlundan haber alamayan Özcan Deniz savcılığa başvurdu

Esra Oflaz ve Ziya Güvenkaya boşandı

İLİŞKİLİ HABER

Esra Oflaz ve Ziya Güvenkaya boşandı

BİR YORUM YAPIN 0