39 yaşındaki Bahadır Ünlü eşinin restoranında yemeği beğenmeyen bir müşteriye sosyal medya üzerinden silahlı fotoğrafla tehdit ettiği iddia edildi. Bunun üzerine müşteri savcılığa gidip oyuncudan şikayetçi oldu. Oyuncu hakkında 4.5 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

Bahadır Ünlü'nün eşi Beyoğlu'nda bir restoran işletiyor. Ancak ünlü oyuncu eşine destek için pandemi sürecini restoranda geçiriyor. Bundan yaklaşık 8 ay önce ise Sait Emir adlı bir doktor arkadaşıyla yemek yemeğe Ünlü'nün eşinin restoranına gitti. Ancak gelen yemekleri beğenmeyen doktor ve arkadaşı mekanı terk etmek istedi.

Ünlü ise bu duruma müsaade etmeyerek onlara zarar vereceğini söyleyen tehditlerde bulundu. Sesli tartışmadan sonra mekandan çıkan ikiliyi Ünlü bu kez sosyal medya üzerinden rahat bırakmadı.

Sait Emir'in iddialarına göre "Dükkan benim karımın dükkanıdır. Orası benim namusum. Senin başına öyle bela getiririm ki…" notunu yazıp silahlı fotoğraf gönderdi. Yapılan bu tehdit üzerine Emir, soluğu savcılıkta aldı.

Tehdit ve hakaret ettiği gerekçesiyle oyuncu hakkında 4.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Ancak savcılığa giden oyuncu durumun farklı olduğunu 5-6 yıldır Emri'i tanıdığını, iş yaptığını hatta 30 bin lira alacağının olduğunu söyleyip tehdit iddiasının yalan olduğunu söyledi. 

 

İLİŞKİLİ HABER

Mehmet ali Erbil Çarkıfeleğe dönüyor! Müjdeledi, Bayram'da ekran karşısında...

İLİŞKİLİ HABER

Anneler Günü ve Bayram tuzağına dikkat! Online alışverişte mağdur olmayın

İLİŞKİLİ HABER

Nesrin Cavadzade'den pes dedirten görüntü!

İLİŞKİLİ HABER

Beycan Dağcı'nın kendisini Türklere benzetemeyen Kraliyet Prensesi'ne verdiği muhteşem cevabı!

BİR YORUM YAPIN 1

Mustafa 2 ay önce

Verin iğneyi bu tür ayılara,ömür boyu uyusun.Zaten azman gibi yakında birisinin canını yakar