2018 yılında katıldığı çeşitli ses yarışmalarında derece alan Beycan Dağcı, ülkemizi uluslararası platformda temsil etti. İngiltere de gerçekleşen etkinlikte ülkemizi temsil ederek gururlandıran Dağcı'yı Kraliyet Prensesi Anne öve öve bitiremedi.

Genç yaşına rağmen büyük işler başaran Beycan Dağcı, hayallerinden vazgeçmedi. Çocukluğundan beri müzikle uğraşan Dağcı, ününü yurt dışına kadar çıkardı. Katıldığı her yarışmadan derecelerde döndü. Ülkemizi temsil eden Dağcı, üç yıl önce İngiltere'de katıldığı yarışmada yaşadıklarını anlattı.

Büyük bir başarıya imza atan Dağcı yaşadığı deneyimi aktardı. Genç müzisyen "2018 yılında düzenlenen bir münazara yarışmasında birinci oldum. Ardından yarışmanın uluslararası platformda düzenlenen versiyonuna katılmak için İngiltere'ye davet edildim. Dartmouth House'da başka ülkeden gelen insanlarla bir araya geldim. Hatta onlara bir akşam gitarımla performans da sergiledim" şeklinde konuştu.

Etkinliğin ardından düzenlenen davete de katılan Dağc, Saint James Sarayı'nda II. Elizabeth ve Prens Philip'in tek kızı olan Kraliyet Prensesi Anne ile bir araya geldi. Dağcı, Prenses ile aralarında geçen ilginç konuşmayı şu sözlerle anlattı: "İngiltere Prensesi Anne'e Türk olduğumu söylediğimde 'Seni hiç Türklere benzetemedim' dedi. Ben de 'Türkler kimseye benzemez, bizi kimseyle karıştırmayın' diye cevap verdim. Bunun üzerine prenses bana 'Zeki çocuksun' diye karşılık verdi."

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Bahadır Ünlü'den yemeği beğenmeyen müşteriye silahlı tehdit!

İLİŞKİLİ HABER

Nesrin Cavadzade'den pes dedirten görüntü!

İLİŞKİLİ HABER

Yükseklik korkusu olan oyuncu Zeynep Tokuş'tan şaşırtan cesaret!

BİR YORUM YAPIN 18

Adı Lazım Değil 4 ay önce

Eğer bu lafı gerçekten ettiysen çocuk seni alnından öpüyorum

Toplam 1 beğeni

önce vatan 4 ay önce

destekmi lazımmış arkadaşa ? hemn arattırıp takipe başlıyoruz

Toplam 1 beğeni

esteban41 4 ay önce

Prenses haklı. Hiç Türke benzemiyor. Pembe pantolonlu.

Toplam 1 beğeni

Birisi 4 ay önce

Maşallah

Okur 4 ay önce

Güzel cevap vermişsin. Ama kadın da haklı. İngiliz kültürünü İngiliz gibi yaşamak Türk olmayı gerektirmez.

Yorumların Tümünü Okuyun