Kızı Alina'yı kucağına almak için gün sayan model Almeda Abazi, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini gülümsetti.

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile mutlu bir evlilik sürdüren Almeda Abazi, iki yaşındaki oğlu Efehan'ın kendisini taklit ettiği kareleri, takipçilerinin beğenisine sundu. Kızı Alina’yı kucağına almak için gün sayan Almeda Sayışman, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini gülümsetti.

29 yaşındaki modelin, gülücük emojisiyle birlikte "Efehan annesini taklit ederse..." notunu yazdığı Instagram gönderisi, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

"BABAM ÖLÜNCE..."

İkinci bebeğini dünyaya getirmeye hazırlanan Almeda Abazi, YouTube kanalında hayatıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bir süre önce koronavirüse yakalanan 9 aylık hamile oyuncu, “Nefes darlığı devam ediyor” dedi. 2008’de Miss Globe yarışmasını kazandığını, aynı yıl babasını kaybettiğini anlatan Abazi şöyle konuştu; “Babam vefat edince Arnavutluk’tan Türkiye’ye gelme kararı aldık. Zaten artık Tiran’da duramıyordum, her şey babamı hatırlatıyordu."

"Oğlum Efe’nin doğduğu gün, babamın ölümünü kabul ettiğim gün oldu. Keşke daha önce doğursaymışım diyorum, hayatımı değiştirdi.”

İLİŞKİLİ HABER

İbrahim Tatlıses'ten Oğuz Yılmaz açıklaması! 'İnşallah bana hakkını helal etmiştir'

İLİŞKİLİ HABER

İş insanı Sebahattin Girgin: Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık beni dolandırdı

İLİŞKİLİ HABER

Berkay Ateş'in annesinden sevindirici haber! Annesi kanseri yendi!

BİR YORUM YAPIN 1

oguz955 11 ay önce

Hala çıkamadım krizden