Ünlü şarkıcı Bengü ikinci bebeğe hamile olduğunu sosyal medyadan duyurmuştu. Bengü, ikinci çocuğunu kucağına almasına 1 ay kala daha oğluna bir şey almadığını açıkladı.

İkinci bebeğine 8 aylık hamile olan ünlü şarkıcı Bengü, geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısı olmuştu. İkinci çocuğunu kucağına alacak olan Bengü'den yeni hamilelik pozları gelmişti.

bengüden hamilelik pozları

İkinci bebeğine 34 haftalık hamile olan şarkıcı önceki gün İstinyePark’taydı.

Tek başına mağazaları dolaşan Bengü, “Doğuma sadece 6 hafta kaldı. Fark ettim ki; oğlumuz için henüz hiçbir şey almamışım. Daha yeni yeni odasını hazırmaya başladık” dedi.

Dünyaya gelecek oğluna eşi Selim Selimoğlu'nun adını verecek şarkıcı, karnı burnunda fotoğrafını Instagram'dan paylaştı.

"Bengü, "Son hamiş fotoları; çünkü hoş geldin 8'inci ay" yazarak, kalp emojisi koydu. Şarkıcı, etiket olarak ise, "Bebek yükleniyor" diye yazdı. Bengü, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Son olarak Bengü ultrason makinesine yansıyan bebeğinin fotoğrafını paylaşarak, "Yüzünü görelim oğlum diye gittik ama olsun" notunu düştü.

bengü ultrason fotoğrafları

Hamile olmasına rağmen aşı yaptırması tartışma konusu olan Bengü, eleştirilere cevap verdi.

Bengüden aşı açıklaması

Konuyla ilgili detaylı araştırma yaparak aşı olduğunu belirten Bengü, "3 aydan sonra aşı yapılması öneriliyor. Ben 5 aylık olduğum için gönül rahatlığıyla ilk gün gidip aşı yaptırabildim. Şu ana kadar da hiçbir yan etki görmedim.

İnşallah bebeğim de antikorlu doğacak. Ben ailem, hepimiz uygun gördük. Doktorum da izin verdi. Aşı olmayı yaptırmamaktan daha uygun buluyorum. Özellikle hamilelik döneminde koronaya yakalanırsan daha riskli buluyorum" diye konuştu.

EŞİM 5 ÇOCUK İSTİYOR

bengü ikinci bebeğine hamile

İkinci bebeğine 5 aylık hamile olan Bengü, önceki gün Nişantaşı'nda alışveriş yaptı. Gazetecilerle sohbet eden şarkıcı, "Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?" sorusunu, "Eşim Selim'e kalsa 4-5 tane olacak ama ben yaş sınırına takılıyorum. İkinci ile sahalara veda etmeyi düşünüyorum. Bir kız, bir erkek yeter" diye yanıtladı. 

 

bengünün bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Selim Selimoğlu ile evliliği devam eden ünlü şarkıcı Bengü hayranlarına müjdeli haberi verdi. Geçtiğimiz yıllarda kızı Zeynep’i dünyaya getiren Bengü bir kez daha annelik sevinci yaşayacağını duyurdu.Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Bayramın sürprizi bizden gelsin. Zeynep abla oluyor; bir de oğlumuz oluyor!!! Dualarınızı eksik etmeyin; kocaman sevgiler bizden hepinize” ifadelerini kullanan Bengü hamile olduğunu doğruladı.

42 yaşındaki başarılı şarkıcı bir süredir Selim Selimoğlu ile evliliğini sürdürüyor. Çift ilk bebeğini geçtiğimiz yıllarda kucaklarına almıştı. Zeynep’in abla olacağının müjdesini veren Bengü, yeni bebeklerinin de erkek olacağını duyurdu.

Dün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Bengü bebeğinin adını açıkladı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bengü şunları söyledi:

"Haberi ilk duyduğumuzda çok mutlu olduk. İsim olarak soyadımız Selimoğlu olduğu için Junior Selim Selimoğlu diye düşünüyoruz. Zaten eşim Selim'in de hayaliydi. Zeynep ismini ben koymuştum, bunda da Selim'e bıraktık. İki çocuk birden büyüteceğiz, Zeynep 2 yaşına girecek, normalde 1 sene düşünmüyorduk çocuk. Aşerme durumu 'ikinci çocukta daha çok olur' dediler ama oğlum iyi bakıyor annesine, şu ana kadar bir durum olmadı" dedi.

İLİŞKİLİ HABER

Mutluluk veren besinler nelerdir? Günde bir avuç çekirdek tüketirseniz...

İLİŞKİLİ HABER

Pelin Akil'den şaşırtan dadı açıklaması!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Miray Daner, verdiği kilolarla gündem oldu

BİR YORUM YAPIN 6

Rayd 4 hafta önce

Yazık. Zavallı. Gündem de kalabilmek için doğmamış bebeği de kullanıyorlardı pessss.

Rayd 4 hafta önce

Yazık. Zavallı. Gündem de kalabilmek için doğmamış bebeği de kullanıyorlardı pessss.

Doğrucu Davut 4 ay önce

5 dengesiz olur 6 olsun yarım düzine dengeli olur.

Ersan 4 ay önce

O kadar önemli bir haberki mutluluk gözyaşları na bogulacagim (!) Ağlamak istiyorum..

Toplam 1 beğeni

Ersan 4 ay önce

O kadar önemli bir haberki mutluluk gözyaşları na bogulacagim (!) Ağlamak istiyorum..

Yorumların Tümünü Okuyun