Ünlü sunucu Serap Paköz, sosyal medya hesabından Seda Sayan'ın doktoruna "Fransız askısı" işlemi yaptırmıştı. Paköz, estetik sonrası son halini sosyal medya hesabından paylaştı. İşte Serap Paköz'ün yıllar içindeki değişimi...

TV 8 ekranlarında Gerçeğin Peşinde programıyla izleyici karşısına çıkan ünlü sunucu Serap Paköz'ün yıllar içindeki değişimi herkesi şaşırttı. Gündüz kuşağı programlarıyla karşımıza çıkan Paköz'ün yıllar içindeki değişimi...

serap paközün yıllar içindeki değişimi

Sunucu Serap Paköz'ün geçmiş yıllarda TRT'den KANAL D Ana Haber'e geçişi dergi kapağından duyurulmuştu..

Son dönemde yaptırdığı estetikle gündemde yer alan Seda Sayan'dan sonra bir yenisi daha eklendi. Kısa bir süre önce operasyondan çıktığını belirten Serap Paköz, işlem yaptırdıktan sonra son halini sosyal medya hesabında paylaşmayı ihmal etmedi.

serap paközün estetikli son hali

Paköz, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Alışveriş yapan sunucu, ayaküstü soruları yanıtladı. Paköz, "Göz önündeki kadınlar yıllardır estetik yaptırıyor, artık haber değerini yitirdi. Ben bunu yaptırıp, bir de sosyal medyadan paylaşınca çok konuşulur oldum" dedi.

serap paközden estetik açıklaması

Ünlü sunucu, "Kesip biçme, cerrahi bir işlem yaptırmadım. Fransız Askısı'nı Seda Sayan’dan duydum ve kendisini aradım. İlk başta çok tepki aldım, ne de olsa bir şeyler bozuluyor, şişlikler oluyor" ifadelerini kullandı.

Seda Sayan'ın kendisi için araya girdiğini ve doktoruna telefon ettiğini dile getiren sunucu, paylaşımının altına şu notu düştü:

"Benim neyim eksik ki... Biraz toparladı Cem beni. Fransız askı yaptı. Daha 1 saat oldu… Aşırı şiş... Siz bir de 1 hafta sonra görün. Ellerine sağlık Cem'ciğim… Sana çok güveniyorum ve dost olarak da bayılıyorum... Sevgili Seda Sayan Miami'den aradı Cem'i... Teşekkür ederim Sedoşum..."

serap paköz estetik

YENİ HALİMİ HEYECANLA BEKLİYORUM

"Paköz, geçtiğimiz günlerde yaptırdığı estetik işleminin ardından Nişantaşı'nda görüntülendi. Aracın içinde objektiflere takılan sunucu, bir de açıklama yaptı.

serap paköz estetikli halini paylaştı

Paköz, "Doktorumdan çıktım. Bir kaç gün sonra yeni halime kavuşacağım. Yeni halimi heyecanla bekliyorum. Kendimle barışık olan bir insanım" dedi.

Ünlü sunucunun paylaşımı, kısa süre içinde sosyal medyada büyük ilgi görerek gündem oldu. Takipçileri, Paköz'e "Ne gerek vardı?", "Herkes birbirine benzemeye başladı" yorumlarında bulundu.

serap paköz isyan etti

Sosyal medya hesabından operasyonun detaylarını paylaşıp doktoruna teşekkür eden Paköz'e takipçileri 'Estetiğin bile reklamını yapıyorsunuz. Hayatınız beleş' şeklinde yorum yaptı.

"KİTABIMDA YAZMAZ"

Gelen kötü mesajlar karşısında sessiz kalmayan ünlü sunucu, ‘Ben; "Kızım, işçinin alnının teri kurumadan, parasını ödeyeceksin" diyen bir babanın kızıyım. Bu öğretiyle büyüdüm. "Beleşçilik" kitabımda yazmadı, yazmaz da... Merak edenler için faturamı da koyabilirim ama o görgüsüzlük de bana göre değil. Sevgilerimle!’ sözleriyle isyan etti.

SON HALİNİ PAYLAŞTI

Ünlü sunucu son halini takipçileriyle paylaştı. Serap Paköz bu fotoğrafına "Photoshopsuz" notunu düştü.

serap paköz son hali

Sefa Doğanay 'da Paköz'ün yaptırdığı estetik üzerine ti'ye aldı. Doğanay sosyal medya hesabı üzerinden 'Fransız askılarımla Gerçeğin Peşindeyim Bi ben eksiktim' sözleriyle paylaştı.

sefa doğanay serap paköz taklidi

Doğanay'ın yaptığı paylaşımın altına daha önce Fransız askısı estetiğini yapan Seda Sayan'da yorum yaparak katıldı. Sayan 'oğlum sen delisin' yorumunda bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Sevcan Orhan son paylaşımıyla güldürdü: "Bir zamanlar bende düşestim"

İLİŞKİLİ HABER

Merve Boluğur'dan iddialı sözler! 'Ben kendimi onaylıyorum'

İLİŞKİLİ HABER

Dünya yıldızları İstanbul'da! Willy William'ın BJK sevgisi

BİR YORUM YAPIN 35

Mustafa 5 ay önce

Adamlar sanayide kaporta yaptırıyor gibi her sene bir yerini yaptırıyor sonrada kendilerini güzel sanıyorlar. Valla gülüyorum bu garibanlara yaaa.. bunca para kazanmak için kendilerini teşhir ediyorlar kazandıkları parayı da tekrar kendilerini teşhir edebilmek için harcıyorlar. sırtı toprağa değene kadar bu kısır döngü böyle devam edip gideceğe benziyor.

Toplam 4 beğeni

MeRTEr 6 ay önce

Maymuna dönmüş

Toplam 5 beğeni

Mehtap 7 ay önce

iyi ki anestezi var

ali 8 ay önce

Yolun sonuna yakın olduğunuz gerçeği varken estetik bu kadar önemli mi?

Toplam 7 beğeni

Ahmet Galatalı 10 ay önce

fotoşopsuzmuş, ulan resmi değil kendini fotoşoplamışsın teyze, yaşını yaşa yaşını... var eline seccade tespih al namaza başla, bir ayak çukurda haberin yok

Toplam 10 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun