Şahan Gökbakar'ın villasının olduğu koydaki iskele hakkında flaş gelişme!

Marmaris’te ıssız bir koyda bulunan yeni evinde görüntülenen Şahan Gökbakar, sahile gelen tur teknelerinden rahatsız oldu. Komedyen, akşama doğru evinin önündeki sahile “Özel mülktür girilmez” tabelaları asmıştı.

Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri, komedyen Şahan Gökbakar'ın Marmaris'teki bir koyda satın aldığı dubleks villanın önüne izinsiz iskele yaptırıp, 'Özel mülktür' tabelası astığı iddialarıyla ilgili olarak inceleme başlattı.

Bu gelişmeler üzerine villasının bulunduğu koyun 30 metre açığına demirlediği motor yatından dürbünle çevreyi gözlemeye başlayan Gökbakar, iskele ve plaja astığı 'Özel mülktür girilmez' tabelasını söktü.

YETKİLİ KURUMLARLA BAĞLANTIYA GEÇTİ

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri, incelemeyi tamamlayarak, iskelenin kaldırılması ve alanın eski haline dönüştürülmesi için Marmaris Belediyesi'ne, tonozların kaldırılması için ise Büyükşehir Belediyesi'ne tutanakları gönderdi. Gökbakar'ın da avukatları aracılığıyla eksiklerin tamamlanması ve gereken düzenlemelerin yapılması için yetkili kurumlarla bağlantıya geçtiği öğrenildi.

Gönderilen resmi evrakın Marmaris Belediyesi'ne ulaşmadığı, ulaştığında encümen kurulunun toplanarak, karar vereceği bildirildi. Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nün dubleks villanın yapı kullanım izni olup, olmadığına dair ise resmi kurumlarla yazışmalarının devam ettiği kaydedildi.

Şahan Gökbakar, dubleks villa ve arazisinde ailesiyle birlikte tatiline devam ediyor.

 

NE OLMUŞTU?

Şahan Gökbakar, Marmaris’te ıssız bir koyda bulunan yeni evinde görüntülendi. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın pandemi öncesi 10 milyon TL’ye aldığı öğrenilen yeni evi için 3 milyon TL de masraf yaptığı söyleniyor. Ailesinin rahatı için hiç bir masraftan kaçınmayan Şahan Gökbakar evinin önüne demirleyen tur teknelerinden rahatsız olunca kolları sıvadı.

Çıkan paylaşımlar ve haberlerin ardından Muğla İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü söz konusu alan ile ilgili inceleme başlattı. Marmaris Belediyesi yetkilileri konunun kendi sorumluluk alanlarında olmadığını, Muğla Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ise kendilerine konuyla ilgili bir talep gelmediğini bildirdi. Öte yandan Gökbakar'ın 20 gün önce motor yatına Marmaris'te özel bir marinada bakım yaptırdığı öğrenildi.

Kendi yaptırdığı plaj ve iskeleye turistlerin çıktığını gören Şahan Gökbakar her yere tabela astı. İşte Şahan Gökbakar'ın "Özel mülktür girilmez" tabelalarını astığı o anlardan kareler...

Gökbakar, milyonluk teknesinin yanı sıra ailesinin ulaşımı için mini sürat teknesi de aldığı öğrenildi.

Erken saatlerde çocukları ve eşi Selin Gökbakar'la sürat teknesiyle evin olduğu koya gelen Şahan Gökbakar, günün yarısını teknesinde geçirdi.

DÜRBÜNLE TEKNELERİ İZLEDİ

Tekne içinde zaman geçiren komedyenin evinin ve teknesinin hemen önüne demirleyen günlük gezi teknesi ise keyiflerini kaçırdı.

Selin Gökbakar, evinin önüne döktürdükleri deniz kumuna tatilcilerin çıktığını fark edince, teknesindeki personeli defalarca tur teknesine yolladı. Evlerinin önündeki plaj kumunu kendilerinin döktürdüğünü söyleyen Gökbakar, uzun uğraşlar sonrası tekneyi koydan çıkartmayı başardı.

Eline aldığı dürbünle koya gelen tekneleri inceleyen Gökbakar'ın bu hali objektife de yansıdı.

ŞAMANDIRALARI KENDİ BIRAKTI

Akşam saatlerine yakın teknesinden ayrılıp yeni evine geçen Şahan Gökbakar'ın ilk işi "Özel mülktür girilmez" tabelası asmak oldu. Kendisi için iskele ve kumsal yaptıran komedyen, koyun birçok yerine aynı tabeladan taktırdı. Bununla da yetinmeyip eline aldığı çekiçle tabelaları takarken personele yardımcı oldu. Evinin önündeki iskeleye tonoz atan Gökbakar'ın personele yardım edip, iskele üzerine ağır olan tonozu taşıması dikkat çekti.

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar'dan alkışlanacak hareket! Doğumunu...

İLİŞKİLİ HABER

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar'dan alkışlanacak hareket! Doğumunu...
Rihanna 80 bin dolar ödeyecek kiracı arıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Rihanna 80 bin dolar ödeyecek kiracı arıyor!
Ahmet Hakan'dan Şahan Gökbakar'a "Özeleştiri" uyarısı!

İLİŞKİLİ HABER

Ahmet Hakan'dan Şahan Gökbakar'a "Özeleştiri" uyarısı!

BİR YORUM YAPIN 68

LEVENT KARS 1 yıl önce

Oldu olacak denizide mülkiyetine gecirsin Negüzel düzenya

dinibütünoğlu 1 yıl önce

oraya villa izni nasıl verilmiş hayret

Toplam 1 beğeni

Mustafa 1 yıl önce

Şu fani dünyada,"ne ADAM lar gördük,üzerine giyecek elbisesi yok,Ne takım elbiseler gördük,içinde ADAM yok.

Toplam 1 beğeni

A.Sever 1 yıl önce

Bu ne terbiyesizlik böyle. Parası olanın ülkenin en güzel kollarına konması isteklerine göre hareket etmeleri durdurulmalıdır. Ey hükumetlutfen bu ve benzeri durumlara dur deyin lütfen.Milletin hakkını gasp ettirmeyiniz lütfen.

Toplam 2 beğeni

seyyah 1 yıl önce

bir de karşı kıyıdaki villayla deniz yetki sınırı anlaşması yapsaydı tadından yenmezdi. elit tabaka ülkenin kaymağını yemekten doymadılar. maymun iştahlılar.

Toplam 2 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun