Pandemi dolayısıyla uzun süredir herhangi bir konser veremeyen Seda Sayan, şimdide Alişan'ın erkek kardeşinin taziyesi için konserleri kabul etmeyeceğini duyurdu. Aslı Hünel, Umut Akyürek ve Tarık Mengüç gibi isimlerde Sayan'a destek verdi. Ancak Alişan'ın yakın dostu Akalın'ın sözleşme gerekçesiyle sahne alma kararı hayranlarının sert eleştirilerine neden oldu.

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Alişan'ın erkek kardeşi Selçuk Tektaş'ın 40 günü dolmadan konser kabul etmeyeceğini duyuran Seda Sayan bu hareketiyle alkış topladı.

İLİŞKİLİ HABEREce Erken'den Alişan'a zeytin dalı!

Yakın dostu Alişan'ın acısını paylaşan Sayan, taziyeye gelemedi ancak oğlu Oğulcan, Alişan'ı yalnız bırakmadı. Sayan, Ağustos ortasına kadar gelen tüm konser tekliflerini reddederek Alişan'a manevi olarak destek olmak istedi. Ancak Alişan ile bir senedir araları yeniden düzenlen Akalın'ın konserlerine devam etme kararı hayranları tarafından 'Sen nasıl bir arkadaşsın' tarzında yorumlar yapıldı.

İLİŞKİLİ HABERAlişan'ın yakın dostu Demet Akalın neden Selçuk Tektaş'ın cenazesinde yoktu?

İLİŞKİLİ HABERAlişan'ın yengesi Merve Tektaş'ın feryadı yürekleri dağladı: Selçuk ne olur gitme

Sayan konuyla ilgili "İçimden öyle geldi. Fazla etkilendim. Bodrum'dayım. Misafirlerim var. Sadece onları yemeğe götürüyorum. Hassas davranıyorum" şeklinde açıklama yaptı. 

İLİŞKİLİ HABER

CZN Burak yine rekor kırdı! Sokak ortasında kavurma şov...

BİR YORUM YAPIN 4

Altan 1 ay önce

40 senedir tv leri esir alan kadin artik tiksinti derecesine geldi bu surati görmek.

Toplam 3 beğeni

Bahadır 1 ay önce

Çok onemli haber sanki.

Toplam 11 beğeni

Fatos 1 ay önce

Sedaya yakisir guzel yapmış.. arkadaşları orda ağlarken diğerlerinin saygı duyup sahne almamaları lazim.yakisan budur...Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun.allah geride kalanlara sabır versin ins

Toplam 17 beğeni

Salim 1 ay önce

Sana hala konsermi veriyorlar..

Toplam 14 beğeni