İbrahim Tatlıses’ten Selin Yeninci’ye övgü dolu sözler!

Müzik dünyasının en sevilen isimlerinden İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı. “Bir zamanlar Çukurova” dizisinin hayranı olan İmparator, dizide “Saniye” karakterini canlandıran Selin Yeninci hakkında Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

İbrahim Tatlıses, usta oyuncu kadrosuyla yoğun bir ilgi gören "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinin sıkı bir hayranı çıktı. Tatlıses, diziyi yakından takip ederken Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci’ye övgü dolu sözler kullandı.İmparator, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda "Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si, sen ne beter oyuncuymuşsun be kardeşim. Maşallah. Yeminle alkışlıyorum." ifadelerini kullandı. Tatlıses’in paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.

Lady Colin Campbell: “Prens Harry kitap yazabilecek kapasiteye sahip değil!”

İLİŞKİLİ HABER

Lady Colin Campbell: “Prens Harry kitap yazabilecek kapasiteye sahip değil!”
Aşkın Tarifi dizisinde sürpriz değişiklik!

İLİŞKİLİ HABER

Aşkın Tarifi dizisinde sürpriz değişiklik!
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0