AB Türkiye Delegasyonu'ndan Demet Akalın'a cevap geldi!

Türkiye'nin dört bir yanında çıkan yangınlara devlet tarafından yapılan müdahaleler son hız devam ediyor. Şarkıcı Demet Akalın'ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma AB Türkiye Delegasyonundan cevap geldi.

Türkiye, bir süredir ortalığı kasıp kavuran yangınlarla mücadele ederken, dört bir yandan müdahaleler devam ediyor. Sanat dünyasının birçok ismi konu hakkında sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı. 

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Twitter hesabı üzerinden yangın müdahale uçaklarının ne zaman geleceğine ilişkin paylaşım yaptı. AB Türkiye Delegasyonu, şarkıcıya yanıt verdi. 

AB Türkiye Delegasyonu yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Selamlar Demet Hanım, Hırvatistan uçağı TR hava sahasına girmiş bulunuyor ve 19:30’da görev için belirlenen Alanya-Gazipaşa havaalanında olması bekleniyor. İspanya’dan gelecek uçaklar da bugün yola çıktılar ve yarın öğle saatlerinde görev havaalanına varmaları bekliyoruz"

Manken Tuğba Özay: Güçlü duruş sergiliyor olmam üzdü değil mi sizleri?

İLİŞKİLİ HABER

Manken Tuğba Özay: Güçlü duruş sergiliyor olmam üzdü değil mi sizleri?
Sanatçı Erol Evgin'in abisi Atilla Evgin hayatını kaybetti!

İLİŞKİLİ HABER

Sanatçı Erol Evgin'in abisi Atilla Evgin hayatını kaybetti!
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0