Hakan Gence'nin youtube kanalına konuk olan ünlü oyuncu Kerem Bürsin, kendisi hakkında yaptığı açıklamalarla hayranlarını şaşırttı.

Hakan Gence'nin Sıkı Muhabbet programının bu haftaki konuğu "Sen Çal Kapımı" dizisiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Kerem Bürsin oldu. Kendisi hakkında merak edilenleri anlatan 34 yaşındaki oyuncu, kendisini daha genç hissettiğini belirterek "Kendimi 20 yaşında hissediyorum. Hatta bazı arkadaşlarım 13 diyor. 30'lar çok hızlı geçiyor. Doğum günümde dileğim, dünyayla alakalıydı. Çünkü hiç iyi bir yolda değiliz, doğaya verdiğimiz zararın haddi hesabı yok" şeklinde konuştu.

"BEN JÖN DEĞİLİM!"

"Jön" kavramı hakkında görüşlerini dile getiren yakışıklı oyuncu, "Ben jön değilim, olmak istemiyorum. Hayatımı yaşamak istiyorum. Kalıpların, bir kafesin içine girmek istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Büyük hayran kitlesiyle dikkatleri üzerine çeken Bürsin kendisini yakışıklı bulmadığının altını çizdi ve "Kendimi yakışıklı bulmuyorum. Kim kendini yakışıklı buluyor ki? Şunu merak ediyorum, gerçekten biri aynanın karşısına geçip 'Vay be ne kadar çekiciyim' diyor mu? Bana göre değil. Bu kendimi sevmiyorum demek değil ama benim derdim o değil" dedi.

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu iddiaları yanıtladı! ‘Yanlış bilgi çabuk yayılıyor’

İLİŞKİLİ HABER

Fahrettin Koca Nilgün Belgün'ün sorusunu yanıtsız bırakmadı!

İLİŞKİLİ HABER

Süperstar Ajda Pekkan'dan şaşırtan açıklama: Gidecek hiçbir yerimiz yok!

İLİŞKİLİ HABER

İzzet Yıldızhan: Yıldız Tilbe'yi ciddiye almayın

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu İclal Aydın'ın kızı Zeynep Lal Başbuğ, güzelliği ile büyülüyor

İLİŞKİLİ HABER

İvana Sert'ten aşı çağrısı! "Herkes aşı olmalı"

BİR YORUM YAPIN 3

alphonse daudet 9 ay önce

doğru bir tespit....

Kayan yildiz 9 ay önce

Bursin bir karakter oyuncusudur ama yaki$ik degildir.Her$eyden öynce boydan kayip sadece bu yeterli.Tabiki cirkin degil ama güzel yaki$iklida degil.Magazin dergilerinin sallama $imarik haberlerinin sonucu.

dogru 9 ay önce

degil zaten.