Kanal D’nin sevilen dizisi “Sadakatsiz”de ‘Derin’i canlandıran Melis Sezen, Turkcell’in yeni reklam filmi için kamera karşısına geçmişti. Sezen, rol aldığı Turkcell reklamları ve diziden elde ettiği gelirle kendisini ödüllendirdi.

Sadakatsiz dizisiyle yıldızı parlayan Melis Sezen, rol aldığı Turkcell reklamları ve diziden elde ettiği gelirle kendisini ödüllendirdi. 24 yaşındaki oyuncu, 1 milyon liraya 2021 model Mercedes C serisi bir otomobil satın aldı.

melis sezen milyonluk arabası

Takvim'in haberine göre; güzel oyuncu buradan kazandığı parayla ayaklarını yerden kesti. Genç yıldızlar arasında gerek oyunculuğu gerekse mütevazılığı ile en dikkat çeken isim olan Melis Sezen, kendisine 2021 model C kasa bir Mercedes satın almış. Yeni arabası için kesenin ağzını açan Melis Sezen, 1 milyon liradan fazla bir para ödemiş.

 

İLİŞKİLİ HABER

Ameliyat olan Yıldız Tilbe'den haber var

İLİŞKİLİ HABER

Cüneyt Arkın'dan torunu Zeynep Cüreklibatır'a övgü dolu sözler

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Müge Boz: İki çocuk daha istiyorum

İLİŞKİLİ HABER

Kerem Bürsin'den havalı araba pozları

BİR YORUM YAPIN 2

Kayan yildiz 10 ay önce

ALLAH a$kina kimin neyine.??? Kimi ilgilendiriyor milletce merak ediyoruz.! Bir degil on tane olsa ne olur.? Türkiye Trafik kültürü ahlaki terbiyesi egitimi olmayan yilda 12000 bin Trafikte Ölü veren aptallar ülkesiyiz.! Hindistan bile bu kadar Trafikte Ölü vermiyor.Melis araba almi$ habere bak.!!! ALLAH akil fikir versin AMiiiiiNNN...

Emrullah 10 ay önce

Bir milyon mu , milletin altındakilerin çoğu birmilyon. pekte kazanamamış