Son olarak "Cam Tavanlar" dizisiyle gündeme gelen oyuncu Kubilay Aka, katıldığı bir programda özel yaşantısına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Başarılı oyunculuk performansıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu Kubilay Aka, dijital platformda yayınlanan bir programa konuk oldu. Kendisine yöneltilen sorulara samimi cevaplar veren yakışıklı oyuncu, hakkında bilinmeyenleri paylaştı.

Aşk 101'in yeni sezonu için heyecanlı olduğunu dile getiren Aka, set ekibinde yer alan arkadaşlarıyla sık sık görüştüğünü ve bir arada çalışmaktan mutluluk duyduğunu anlattı.

"ONDAN ÖĞRENDİKLERİMİN YERİ ÇOK AYRI"

Usta oyuncu Halit Ergenç'e olan hayranlığından bahseden genç oyuncu, "İlk işimde Halit Abi ile çalıştım. Ondan öğrendiklerimin yeri çok ayrı, hocalığı çok farklı oldu" ifadelerini kullandı. 

"BAZI ŞEYLER OLMAYABİLİYOR"

Ünlü oyuncu, son olarak Cam Tavanlar dizisinde rol almıştı. Ancak dikkat çeken proje kısa süre içerisinde ekranlara veda etti. Aka, konu hakkında "Biz bir ekip işi yapıyoruz. Eğer başarılı olursak ekibin başarısı, başarısız olursak da ekibin başarısızlığı olarak bakabiliriz. Başarıyı da başarısızlığı da tek bir kişiye yükleyemeyiz. Bazen bazı şeyler olmayabiliyor." şeklinde konuştu.

"KARANLIKTAN KORKUYORUM!"

Karanlıktan çok korktuğunu söyleyen 26 yaşındaki oyuncu, stüdyoda ışıkların bir anda kapatılmasıyla büyük şaşkınlık yaşadı.

İLİŞKİLİ HABER

Altın Objektif Ödül törenine ünlü akını! Yılın 'En'leri seçildi...

İLİŞKİLİ HABER

84 yaşındaki usta sanatçı Cüneyt Arkın'dan hayranlarını duygulandıran paylaşım!

İLİŞKİLİ HABER

Mucize Doktor oyunları "Mahkum" dizisinde bir araya geliyor!

İLİŞKİLİ HABER

Çırağan Sarayı'nda görkemli gece: Gossipmag Business Dergisi Ödülleri verildi

İLİŞKİLİ HABER

Berkay Şahin'den kızına dev doğum günü partisi

İLİŞKİLİ HABER

ÇGH 2'ye konuk olan Kubilay Aka 'özür diledi'

BİR YORUM YAPIN 0