Hollywood yıldızı Barbra Streisand, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından "Kara Para Aşk" dizisini paylaşarak Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'e övgüler yağdırdı.

"Funny Girl", "The Mirror Has Two Faces", "A Star Is Born" ve "The Way We Were" gibi başarılı yapımlarda rol alan dünyaca ünlü yıldız Barbra Streisand, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir Türk dizisini izlediğini açıkladı. Instagram hesabından paylaşımda bulunan Streisand, Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı "Kara Para Aşk" dizisini izlediğini söyledi.

Eşi James Brolin ile birlikte diziyi takip ettiğini söyleyen ünlü oyuncu paylaşımında "Jim ve ben, bu harika Türk dizisi Kara Para Aşk'ı her gece 4'e kadar Netflix üzerinden izliyoruz. İki güzel başrol harikalar. Tıpkı kadronun geri kalanı gibi. Seni o kadar iyi yakalıyor ki izlemeyi kesemiyorsun." ifadelerini kullandı.

Barbra Streisand'ın paylaşımını kendi Instagram hesabından paylaşan Tuba Büyüküstün, "Ne diyeceğimi bilmiyorum. Bunun benim için ne anlama geldiği hakkında hiçbir fikrin yok. Teşekkür ederim" şeklinde cevap verdi. 

Ünlü yıldızın paylaşımının ardından Tuba Büyüküstün Twitter'da trendler listesine girdi. Kısa sürede hakkında binlerce paylaşım yapılan Büyüküstün için "Seninle gurur duyuyoruz" şeklinde hayranlarından destek geldi.

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu İbrahim Çelikkol'un oğlu Ali büyüdü! Gözlerden uzakta...

İLİŞKİLİ HABER

Ağzını bile açmadan rekor kırıyor! Khaby Lame kimdir ve kaç yaşında? Khaby Lame'nin sırrı ne?

İLİŞKİLİ HABER

İmaj değiştiren şarkıcı Ferhat Göçer'i kimse tanıyamadı

İLİŞKİLİ HABER

Tuba Büyüküstün UNICEF İyi Niyet Elçisi seçildi

BİR YORUM YAPIN 0