Fenomen Baran Taşkut, arkadaşlarıyla beraber Beşiktaş'ta bir tekne kiralayarak tur yaptı. Ancak gecenin sonunda tekne sahibinin istediği fiyatı çok bulan grup tekne sahibini ve çalışanları darp edip olay yerinden kaçtı. Polisin anında müdahale ettiği olayda 3 kişi gözaltına alındı.

Geçtiğimiz hafta sabah saatlerine doğru Beşiktaş sahilden yükselen sesler polisleri harekete geçirdi. Olayın aslı ise günler sonra ortaya çıktı. Sosyal medyada fenomen olan Baran Taşkut ve arkadaşları boğazda dehşet açtı.

baran taşkut

Tekne kiralayıp sabaha kadar boğazda eğlenen gençler tekne sahibinin söylediği fiyatı çok bulunca, tekne sahibi ve arkadaşlarına saldırdı. O sırada çevredekilerin iddiasına göre silah sesleri de duyuldu.

baran taşkut ve arkadaşları tekne sahiplerine saldırdı

NTV'de yer alan habere göre: Ambulansla hastaneye kaldırılan yaralılar sonrası olay yerinden kaçanları polis tek tek aradı. Baran Taşkut ve arkadaşları olduğunu öğrenen polis ekipleri evlere yaptığı baskınla 3 kişiyi gözaltına aldı. Silahı kullanan Ömer T. tutuklanırken Oğuzhan A. ile Yusuf Taşkut adli kontrolle serbest bırakıldığı öğrenildi. 

İLİŞKİLİ HABER

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'ten bir ilk! Yıllar sonra Kral Kaybederse dizisinde buluşuyor

İLİŞKİLİ HABER

Dünyanın en uzun kadını Rumeysa Gelgi Rekorlar Kitabı'nda

BİR YORUM YAPIN 0