Önceki hafta oğlu İdo Tatlıses'i evlendiren ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in yakın arkadaşları Hülya Avşar ve Sibel Can düğüne katılmadı. İkilinin düğüne katılma sebebinin Derya Tuna olduğu iddia edildi.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ve Yasemin Şevkatli geçtiğimiz hafta nikah masasına oturdu. 550 kişilik görkemli bir düğünle dünya evine giren ünlü çiftin düğününe, Sibel Can ve Hülya Avşar'ın katılmaması gözlerden kaçmadı.

İddialara göre; Derya Tuna davetli listesini hazırlarken İbrahim Tatlıses'in yakın dostları Hülya Avşar ve Sibel Can'ı davet etmedi. Düğüne çağırılmayan Hülya Avşar ve Sibel Can'ın bu duruma kırıldığı sosyal medyanın gündemine oturdu.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan İbrahim Tatlıses ise şu ifadeleri kullandı:

"Yazılan ve çizilenlerle hiç alakası yok. Hülya Hanım'ın yardımcısı korona olmuştu. 'Gelmeyeyim. Çünkü benim yardımcım olduğu için beni de karantinaya aldılar yoksa gelmez miyim. Misafirleri riske atmamak için gelemiyorum.' dedi. Gülben (Ergen) Hanım'a gelince o da ayağını incitmişti. Olay bundan ibarettir. Yok Derya Hanım istememiş de falan filan konu budur arkadaşlar!"

İbrahim Tatlıses'in Hülya Avşar hakkında söylediklerinin üzerine pek çok kişi "Peki ya Sibel Can?" sorusunu sordu. 

İLİŞKİLİ HABER

Yine estetik yine aynı doktor! Hayatları kabusa dönen 3 kadın savcılığa koştu

İLİŞKİLİ HABER

Dünya genelinde izlenme rekoru kıran Squid Game'nin maliyeti dudak uçuklattı!

İLİŞKİLİ HABER

Nusret, eski çalışanlarının açtığı davayı kaybetti! 2 milyon 136 bin TL tazminat ödeyecek

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Hakan Altun'un konser için istediği ücret dudak uçuklattı!

BİR YORUM YAPIN 0