İklim değişikliği ile mücadele etmek için düzenlenen "Earthshot Prize Awards" törenine katılan Kate Middleton'ın 10 yıllık elbisesi geceye damga vurdu.

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin değerli üyeleri Prens William ve Kate Middleton, çevrenin korunması konusunda farkındalık oluşturmak için "Earthshot Prize Awards" törenine katıldı.

10 yıl önce Los Angeles'ta katıldığı bir BAFTA etkinliğinde giydiği bir elbiseyi tekrar giyen Kate Middleton, törene damga vurdu. Yalnızca elbisesi değil tercih ettiği takıları da daha önce kullanan Middleton, gecenin en çok konuşulan ismi oldu.

Geçmişte de sık sık eski elbiselerini ve takılarını defalarca kez kullandığı bilinen üç çocuk annesi Düşesin, elbisesi Alexander McQueen imzalı olduğu öğrenildi. 

Kate Middleton ve Prens William'ın kıyafet seçiminde eskilerden yana olma sebebi ise törenin kurallarından biriydi. Törene katılan konuklardan çevreci etkinliğin ruhuna uygun olacak şekilde "kıyafetlerini seçerken çevreci bakış açısını göz önüne almaları" beklendi. 

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Bergüzar Korel makyajsız pozlarını peş peşe yayınladı!

BİR YORUM YAPIN 2

serdarr 8 ay önce

bizde 10 yıllık elbisemizle damga vuruyoruz. buna da şükür 20 yıldır giyenler var

Kul insan 8 ay önce

Düşmanlarımızı konuşmak bize ne fayda sağlıyor. İngiliz kraliyet ailesi bizim dostumuz değil. Geçmişte sadık dediğimiz küfür milletleri Türklerin en zayıf zamanında arkadan vurdu. Şimdi çıkarcılık anlayışı ile aynı hataya düşmeyelim.