Amerika'da babasının cenazesinde tabutu önünde verdiği pozlar nedeniyle tepki çeken Instagram fenomeni Jayne Rivera, “Babam hayatta olsa onaylardı” diyerek kendini savundu.

ABD'nin Miami eyaletinde yaşayan fenomen Jayne Rivera Geçtiğimiz günlerde kaybettiği babasının cenaze törenine katıldı. Fenomenin açık tabut ritüeliyle düzenlenen cenazede tabut önünde verdiği pozlar ise sosyal medyada tepkilere neden oldu. 

jayne rivera

TABUTUN ÖNÜNDE POZ VERDİ

Siyah tek kollu bir elbise giyen fenomen, kaydırmalı olarak birden fazla fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Rivera, babasının tabutunun önündeki pozlarını "Kelebek uçtu gitti. Huzur içinde uyu babacım. Sen benim en iyi arkadaşımdın" notuyla yayınladı. Fenomenin paylaşımlarına baba, cenaze gibi etiketleri de yapması dikkat çekti.

ÜNLÜ FENOMEN KENDİSİNİ SAVUNDU

Babasının sık sık sosyal medya paylaşımlarında yer aldığını belirten influencer "Herkesin sevdiği birini kaybettiğinde başa çıkma şekli farklıdır. Bazıları daha geleneksel yollardır bazıları da tabu olarak görülebilir. Ben babam yanımdaymış gibi poz verdim, tıpkı daha önce birçok kez yaptığımız gibi" dedi.

İLİŞKİLİ HABER

Orkestra üyesi Ahmet İzgi'den Bülent Ersoy'a tepki: Bize İbrahim Tatlıses yardım etti

BİR YORUM YAPIN 4

kerem 8 ay önce

evlat iste

zafer gülten 8 ay önce

babası gibi o tabuta girince o güzellik kuru kemik kalacak.

fatih 8 ay önce

niye tepki çekmiş. bu şahıs evliya mı ki. ulan bunlara bu yakışır babasınada böyle çocuk. ne bekliyorsunuz ki

Osmanlı 8 ay önce

İşte internetin getirdiği yozlaşmadaki son nokta. Bizdede yaşanmasına az kaldı.