Gülben Ergen ve Hülya Avşar arasında büyük kavga! 'Demode' lafını duyunca çıldırdı

Dijital platformda yayınlanan bir programa katılan Hülya Avşar, kendisine yöneltilen "Gülben Ergen’le düet yapmak mı tenis maçı yapmak mı?" şeklindeki soruya "demode" ifadelerini kullandı. Bunu duyan Gülben Ergen Hülya Avşar'a ateş püskürdü.

90'lı yıllarda yaşadıkları problemlerle magazin gündeminden düşmeyen Hülya Avşar ve Gülben Ergen arasında ipler yeniden gerildi. Geçtiğimiz günlerde dijital platformda yayınlanan bir programa katılan Hülya Avşar'ın Gülben Ergen hakkında söyledikleri sosyal medyayı salladı. 

Programda sorulan "Gülben Ergen’le düet yapmak mı tenis maçı yapmak mı?" sorusuna Hülya Avşar, Gülben Ergen için "demode" cevabını verdi. Bu açıklamaları duyan Gülben Ergen'den yanıt gecikmedi.

Magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamaların ardından Ergen, sosyal medya hesabından hayranlarıyla çekildiği kareleri paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

"Karşısındakini değersizleştirme çabasının kendine bir şey katmayacağını bilen değerli kadınlar onlar. O yüzden bu kadar gerçek ve içten sarıp sarmalıyorlar."

İclal Aydın'dan korkutan haber! Urla'da yürüyüşe çıkmıştı

İLİŞKİLİ HABER

İclal Aydın'dan korkutan haber! Urla'da yürüyüşe çıkmıştı
Komedyen Cem Yılmaz takipçisine verdiği yanıt olay oldu

İLİŞKİLİ HABER

Komedyen Cem Yılmaz takipçisine verdiği yanıt olay oldu

BİR YORUM YAPIN 0