Koronavirüsü atlatan Hakan Ural'dan vatandaşlara uyarı!

Koronaya yakalandıktan sonra yoğun bakıma kaldırıldığı yönünde söylentiler çıkan Hakan Ural'ın son halini kızı Melisa Ural sosyal medya hesabından paylaşarak durumunun iyi olduğunu duyurmuştu. Ural önceki gün kontrol amaçlı geldiği hastane çıkışında açıklama yaptı. İşte Hakan Ural'ın sağlık durumu...

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, koronavirüse yakalanmış ve 16 gün süren tedavisi nedeniyle ekranlardan uzak kalmıştı. Delta varyantına yakalandığını açıklayan Hakan Ural, canlı yayında hastalık sürecini şöyle anlatmıştı:

"Bir anda gelişti. Sürecim tomografiyle başladı. Kanımda yüksek derecede enfeksiyon çıktı. Akabinde oksijen takviyesi yapıldı. Hastanede altı gün kaldım. "Ben de ne olduğunu anlayamadım. Kortizon alıyorum. 'Stokin fırtınası' denen koronavirüs hastalarının yedinci günde yaşadığı hastalığı geçirdim. Ya yoğun bakımlık olacaktım ya da iyileşecektim..."

Sitokin Fırtınası nedir ve belirtileri nelerdir? Sitokin Fırtınası nasıl geçer?İLİŞKİLİ HABERSitokin Fırtınası nedir ve belirtileri nelerdir? Sitokin Fırtınası nasıl geçer?

"Gerçekten yaşadığıma kendim inanamıyorum. Her şey yolunda gibiydi bir anda kötüleştim. Covid belirtileri devam ediyordu, kendimde bir anormallik hissettim. Ateşim hiç düşmedi. İyi ki çift aşılıyım. ‘Tedbir amaçlı kalıyorum’ diye düşündüm ama o gece benim değerlerim uçmuş..."

VATANDAŞLARA UYARI

Ekranların sevilen yorumcularından Hakan Ural, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi. Ural, meydan katında bulunan bir restoranda arkadaşlarıyla uzun süre sohbet edip, yemek yedi. Ünlü sunucu, "Ben iki aşılıyım. Şimdi bekliyorum, sıram geldiğinde üçüncü doz aşımı da olacağım. Bu işin şakası yok gerçekten. Aşımızı olalım, ihmal etmeyelim" açıklamasında bulundu.

 

NOSTALJİ RÜZGARI!

Koronavirüse yakalanan ve bir süre hastanede tedavi altına alınan ünlü sunucu Hakan Ural, önceki gün taburcu oldu. Dün, sunucusu olduğu programa geri dönen Ural, bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adeta nostalji rüzgarı estirdi.

2016 yılında kaybettiği annesi Ceyhan Cem ile fotoğrafını ‘Rahmetli anacığım’ notu ile paylaşan Hakan Ural, Hikmet Uzun’u ise ‘Rahmetli babam’ diyerek andı.

  • Çocukluk fotoğraflarını da paylaşan Hakan Ural’ın, babası Selçuk Ural’ın adını bile anmaması dikkatlerden kaçmadı.

HASTALIK SONRASI İLK AÇIKLAMASINI YAPMIŞTI

İlk etapta soğuk algınlığı nedeniyle Neler Oluyor Hayatta programına ara veren ancak sonrasında koronavirüs testi pozitif çıkan başarılı sunucu Hakan Ural, ekranlara döneceğini duyurdu.

Bugün itibariyle Neler Oluyor Hayatta programı ile seyircinin karşısına çıkacağını duyuran Hakan Ural, ''Duygusal gelgitlerim, şaşkınlıklarım olabilir. Bunun için şimdiden özür dilerim hepinizden. Adaptasyon haftası olarak görelim lütfen'' açıklamasında bulundu.

Delta varyantına yakalandığını açıklayan Hakan Ural, canlı yayında hastalık sürecini şöyle anlattı; "Bir anda gelişti. Sürecim tomografiyle başladı. Kanımda ayrıca yüksek derecede enfeksiyon çıktı. Akabinde oksijen takviyesi yapıldı. Hastanede altı gün kaldım, bana iki gün gibi geldi. Hastanenin bahçesinde bol bol güneşlendim. Ben de ne olduğunu anlayamadım. Kortizon alıyorum. Stokin fırtınası denen koronavirüs hastalarının yedinci günde yaşadığı hastalığı geçirdim. Ya yoğun bakımlık olacaktım ya da iyileşecektim."

 

KIZI MELİSA'DAN İLK PAYLAŞIM!

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, bir süredir sağlık sorunları nedeniyle ekrana çıkamıyor. Tüm bu gelişmelerin gündemde olduğu sırada Hakan Ural'la ilgili son noktayı kızı Melisa Ural koydu. Ünlü ismin Sibel Can'la evliliğinden olan kızı Melisa, Instagram hesabından babasının fotoğrafını paylaşarak nazar boncuğu ekledi.

"TABURCU OLDUM"

Tedavisi son bulan Hakan Ural, taburcu edildiğinin müjdesini verdi:

"Arkadaşlar an itibariyle ile hastaneden evime taburcu oldum. Hamdolsun her şey yolunda. Birkaç gün evde istirahat ettikten sonra inşallah beraberiz. İyi dileklerde bulunan, bulunmayan herkese çok teşekkürler."

Ural'ın başta negatif olan sonucu daha sonrasında pozitife dönmüştü. Ural'ın müjdesinden sonra takipçilerinin içine su serpilmiş oldu. 

Namlı, "Hakan Ural'ın sağlık durumu gayet iyi. Sadece tedavi ve tedbir amaçlı hastanede. Birkaç gün bizden uzak ama en kısa sürede bizlerle olacak" ifadelerini kullandı.

Neler Oluyor Hayatta canlı yayınında konuşan Nur Tuğba Namlı, "Maalesef böyle yalan yanlış haberler dolaşıyor. Her gün söylesek de, her gün 'hayır böyle değil, şöyle' desek de yinelemek zorunda kalıyoruz maalesef" açıklamasını da bulundu.

Kanal D’de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunucuları arasında yer alan Hakan Ural’ın programda yer almaması üzerine neden yok sorgulamaları hız kazandı. Ünlü ismin programda yer almaması nedeniyle programa veda ettiği düşünülürken konu ile ilgili açıklama kendisinden geldi. Ural'ın negatif çıkan test sonucu bir süre sonra pozitife döndü. Ural, bunun üzerine tedbir amacıyla hastaneye yatırıldı. Tedavisi sürüyor.

“TARİF EDİLEMEYEN VİRÜSLERİ DENEYİMLEMİŞ OLDUK”

İki gün önce Instagram’dan paylaşım yapan Ural, “Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tarif edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Fakat hamdolsun Allah’ın izni ile çok çok iyiyim hanım iyi baktı Allah için. Sizlerin hayır duasının ilgi alakasının içtenliğiniz samimiyetinizden kaynaklı enerji verişinizle hiç bir hastalık muvaffak olamaz evvelallah. Arayan soran tüm dost arkadaşlara da teşekkürler. Her işte de bir hayır vardır inşallah Allah’tan bir mani olmazsa sağlam olsun Pazartesi beraberiz. Sizleri Allah için çok seviyorum iyi ki varsınız. Selam, sevgi, saygılar” dedi.

“DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN”

Ancak bugün durumu ağırlaşan sunucudan yeni bir paylaşım geldi. Ural, “Arkadaşlar maalesef süreç her geçen gün daha zorlaştı. Sıkıntılı yani. Bir önceki post iyi dedik ama erken davranmışız. Allah yardımcımız olsun dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullandı.

HAKAN URAL'IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Neler Oluyor Hayatta’ programından yapılan açıklamada sunucu Hakan Ural’ın corona virüsüne yakalandığı duyuruldu.

Açıklamada şu ifadelere yerildi:

“Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında canlı yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, sağlık sorunları nedeniyle bir süreliğine programa ara vermiştir. Grip belirtileriyle başlayan süreçte PCR testleri negatif çıkmış, ancak ardından pozitife dönmüştür. Hakan Ural’ın Covid-19 tedavisi şu an tedbir amaçlı hastanede devam etmektedir. Sağlık durumu gün geçtikçe iyiye gitmektedir.”

Birkaç gün önce sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında tarif edilemeyen virüslerle mücadele ettiğini belirten Ural, sosyal medya hesabından şunları paylaşmıştı:

"Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tarif edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Fakat hamdolsun Allah'ın izni ile çok çok iyiyim hanım iyi baktı Allah için. Sizlerin hayır duasının ilgi alakasının içtenliğiniz samimiyetinizden kaynaklı enerji verişinizle hiçbir hastalık muvaffak olamaz evvelallah. Arayan soran tüm dost arkadaşlara da teşekkürler. Her işte de bir hayır vardır inşallah Allah'tan bir mani olmazsa sağlam olsun Pazartesi beraberiz. Sizleri Allah için çok seviyorum iyi ki varsınız. Selam, sevgi, saygılar.”

Safiye Soyman'dan takipçilerine radikal soru! Arkadaşı Seda Sayan hemen atladı

İLİŞKİLİ HABER

Safiye Soyman'dan takipçilerine radikal soru! Arkadaşı Seda Sayan hemen atladı
George Clooney milyonları elinin tersiyle itti!

İLİŞKİLİ HABER

George Clooney milyonları elinin tersiyle itti!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 41

Suzan A. 2 yıl önce

Çok geçmiş olsun süper bir sanatçı adam gibi adam

Bera 2 yıl önce

Aşı olanlar sonraki varyantlara daha kolay yakalanıyor ve zor atlatıyor. Sebebi de önceki varyantta doğal bağışıklığın yanına yapay bağışıklık katmış olmalarıdır.

belde 2 yıl önce

hayat dersini almış bir sanatçı, hiçbir kibir yok. geçmiş olsun

Toplam 3 beğeni

Beykoz1908 2 yıl önce

Geçmiş olsun kral Allah seni sevdiklerine bağışlasın..

Toplam 3 beğeni

salman 2 yıl önce

Aramıza hoş geldin Hakan Ural. Tekrar geçmiş olsun

Toplam 3 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun