Beren Saat rolü reddetti: Ütücüyü oynamam

Son zamanların en çok konuşulan yapımlarından biri olan Kulüp'te Gökçe Bahadır'ın oynadığı rolün aslında Beren Saat'e teklif edildiği, Saat'in de "Ütücüyü oynamam" diyerek reddettiği iddia edildi

Geçtiğimiz hafta dijital platformda izleyicisiyle buluşan; Gökçe Bahadır, Salih Bademci ve Barış Arduç'un başrollerinde yer aldığı 'Kulüp' dizisi büyük ilgi görüyor. Hikayesi 1995 yılının İstanbul'unda geçen altı bölümlük yapımda, Matilda karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, sergilediği performansla beğeni topluyor.

Akşam gazetesinde yer alan habere göre; Matilda rolü olarak olarak Beren Saat'e teklif edildi. Güzel oyuncu, "Ütücüyü oynayamam, assolist olmam gerek" diyerek, teklifi geri çevirdi. Beren Saat'ten gelen 'ret' cevabının ardından söz konusu rol bu sefer Gökçe Bahadır'a teklif edildi. Ve 40 yaşındaki oyuncu, dizinin 'Matilda'sı oldu. Gökçe Bahadır, rolüyle ilgili "Senaryo ilk geldiğinde 'Nasıl oynarım?' diye düşünmüştüm. Rolün içine girdikçe her şey daha kolay oldu. Çok çalıştık. Hem işimden hem de oynadığım karakterden çok şey öğrendim" demişti.

BİR YORUM YAPIN 0