Şebnem Bozuklu son noktayı koydu! 'Kimsenin bir şey söylemeye hakkı yok!'

Önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan ünlü oyuncu Şebnem Bozuklu, kilosu hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Ekranların fenomen dizisi Elbet Bir Gün'de "Nasime" karakterini oynayan Şebnem Bozuklu, geçtiğimiz gün basın danışmanıyla Nişantaşı'nda yemek yerken görüntülendi.

Gazetecilerle sohbet eden ünlü oyuncu, meslektaşı Aslı Bekiroğlu’nun "Kilo alınca yapımcılar 'kilo ver' diyor" açıklamaları karşısında gazetecilerin yönelttiği "Siz hiç bu tarz baskı ya da uyarılara maruz kaldınız mı?" sorusunu cevapsız bırakmadı.

"BENİM İŞİM BU!"

42 yaşındaki ünlü isim "Bana şimdiye kadar 'kilo al, kilo yer' gibi baskı veya uyarı olmadı. Hiçbir kadına ya da erkeğe, kimsenin bedeniyle ilgili bir şey söylemeye hakkı yoktur. Rol gereği 7-8 kilo aldığım zamanlar oldu. Başka bir iş için de kilo verdiğim oldu. Benim işim bu. Nasıl göründüğüm önemli değil. Karakter ne gerektiriyorsa onu yapıyorum​" ifadelerini kullandı.

Elçin Sangu sözleriyle şaşırttı: Sektörden silinir inşallah

İLİŞKİLİ HABER

Elçin Sangu sözleriyle şaşırttı: Sektörden silinir inşallah
Kim Mi-young'un gelirini duyan şoke oldu! Twitch fenomeni Kim Mi-young kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Kim Mi-young'un gelirini duyan şoke oldu! Twitch fenomeni Kim Mi-young kimdir?
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0