Burak Özçivit reklam çekiminden bir kare paylaştı! Rekor beğeni...

Kuruluş Osman dizisinin yıldız oyuncularından biri olan Burak Özçivit reklam yüzü olduğu markanın çekimlerinden bu karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Özçivit'in bu fotoğrafına rekor beğeni geldi.

Atv'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman'da Osman Bey karakterine hayat veren Burak Özçivit reklam yüzü olduğu markanın çekimlerinden bu karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Özçivit'in son paylaşımına 228 bin beğeni geldi. 

Sosyal medyayı aktif kullanan ünliler arasında yer alan yakışıklı oyuncu otomobil tutkusuyla da biliniyor. Son olarak Instagram hesabından arabasıyla fotoğrafını paylaşan Özçivit'e beğeni yağdı.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan yakışıklı oyuncunun son paylaşımına 'Günaydın' notu düştü. Özçivit'in arabası ise dikkatlerden kaçmadı.

Dilşad Şimşek rotasını Norveç'e çevirdi!

İLİŞKİLİ HABER

Dilşad Şimşek rotasını Norveç'e çevirdi!

BİR YORUM YAPIN 7

Adem ÖZTÜRK 11 ay önce

zavallılar topluluğu, acıyorum şu düştüğünüz duruma. para çoğaldıkça insanlık azalıyor. sizi takip edenler, hangi beyine sahipler, sağlıklı bir beyin böyle birşey yapmaz...

karagülle 11 ay önce

seni seviyoruz ama evindeki o çamda ne insan en azından kendi filminden birşeyler öğrenir.çelişki

Toplam 4 beğeni

Can Itın 11 ay önce

Para denen şey bu tipleri bile İslam'a hizmet ettiriyor, hristiyanların yılbaşını kutlayan bu oyuncuların dizileri tüm dünyayı sardı, diziyi izleyip Müslüman olan gayrimüslimler var, farklı ırklardan müslümanlardan ümitsizliğe düşmüş olanların gönlünde tohum yeşeriyor bir Türk yine çıkıp bizi kurtaracak diye,

Toplam 3 beğeni

OSMAN 11 ay önce

Osmanlının kurucusu Osman beyin bile bu kadar mal varlığı yoktu.

Toplam 2 beğeni

Mustafa 11 ay önce

Bu arkadaş hristiyan mı?Herhalde öyle,evinde Noel kutladığına göre

Toplam 6 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun