Oktay Kaynarca'nın oynayacağı dizinin detayları belli oldu!

Ekranların aranan yüzü usta oyuncu Oktay Kaynarca, giyim sektörüne giriş yaparak herkesi şaşırtmıştı. Kaynarca, yeni televizyon projesinin de müjdesini verdi.

EDHO'da Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran Oktay Kaynarca sürpriz bir diziyle ekranlara yeniden geliyor. Onur Tan'ın yönetmenliğini yapacağı dizide Kaynarca yapımcı kimliğiyle de dikkat çekiyor. 

Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'den bağımsız hareket etme kararı alan Oktay Kaynarca, yine ATV için eylül ayı için çok iddialı bir dizi hazırlıyor.

Yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturacağı dizi çok acıklı bir kadın ve çok sert bir erkeğin hikâyesini buluşturacak. Dizinin sürprizlerinden biri Oktay Kaynarca'nın aynı zamanda yapımcı kimliğiyle de projede görev alacak olması. Onur Tan'ın yönetimindeki senaryo ekibiyle üretilen projeleri gündemine alan ünlü aktör, bir de dijital dizi çekmeyi planlıyor.

 

PROJE ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Oktay Kaynarca, son olarak ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile izleyici karşısına çıktı. Dizide hayat verdiği Hızır Çakırbeyli karakteriyle gönüllere taht kuran Oktay Kaynarca, dizinin final yapmasının ardından yeni proje çalışmalarına başladı.

Hayranları ünlü oyuncunun yeni sezonda hangi projede rol alacağını merak ederken Oktay Kaynarca'dan bomba bir hamle geldi. Karizmatik oyuncu Oktay Kaynarca, giyim sektörüne giriş yaptı ve böylece oyunculukla yetinmeyip ticarete atılan ünlüler kervanına katıldı.

"Yapılan parçalardan sınırlı sayıda ürettik. O yüzden benim için çok değerli" diyen Kaynarca, yeni televizyon projesinin de müjdesini verdi: "Eylül ayında seyirci ile buluşacağım."

Gazetecilerin "Hayatınızda biri var mı?" sorusuna yanıt veren oyuncu, "Şu an için kimse yok ama dua edin" dedi. Davetlilerden Mehmet Aslantuğ, "Oktay'ın tasarımları ona çok yakışan çizgilerle buluştu" diye yorum yaptı. 

 

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 1

Karakurt5561 2 yıl önce

nerde final yaptı,bizim niye haberimiz yok