Nazan Kesal'dan duygulandıran paylaşım! Bir ömrüm daha olsa yine seni seçerdim!

Usta oyuncu Nazan Kesal ve kendisi gibi oyuncu olan Ercan Kesal ile 16. evlilik yıl dönümlerini kutladı. Nazan Kesal, eşine, "Bir ömrüm daha olsaydı yine seni seçerdim!" sözleriyle seslendi.

Usta oyuncu Nazan Kesal, kendisi gibi oyuncu olan Ercan Kesal ile 2005 yılında nikah masasına oturmuştu. Gözlerden uzak yürüttükleri evlilikleriyle dikkat çeken oyuncular, sosyal medyadan zaman zaman paylaşımlarda bulunuyor. Son olarak ünlü çift 6'ıncı evlilik yıl dönümlerini kutladı.

Nazan Kesal, sosyal meyda hesabından eşiyle düğün gününde çekilen fotoğraflarını yayınladı. Gönderisine duygusal bir not düşen Kesal, şu ifadeleri kullandı:

"Bir ömür yetmez...Ey sevgili; bir ömrüm daha olsaydı yine seni seçerdim! İyi günde, kötü günde, hastalıkta, sağlıkta, sevgiyle, saygıyla, aşkla ve Poyraz'ımla daima..."

Paylaşımıyla kısa sürede yoğun ilgi gören Nazan Kesal'ın fotoğraflarına; Arzum Onan, Cansu Tosun, Leyla Selen Uçer, Yeliz Doğramacılar Arman gibi ünlü isimler yorum yaptı.

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak ile evlilik yıl dönümünü kutladı! '7 yıl önce bugüne bin şükür'

İLİŞKİLİ HABER

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak ile evlilik yıl dönümünü kutladı! '7 yıl önce bugüne bin şükür'
2. Sayfa programının canlı yayınında küfür skandalı! Müge ve Gülşen ne yapacağını bilemedi

İLİŞKİLİ HABER

2. Sayfa programının canlı yayınında küfür skandalı! Müge ve Gülşen ne yapacağını bilemedi
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0