Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, dünyaca ünlü İngiliz Variety Dergisi tarafından her sene yapılan medya ve eğlence sektöründe dünyanın en başarılı isimlerinin seçildiği listede bu sene de yer almayı başardı.

Variety 500'ün 2021 listesi açıklandı. Birbirinden başarılı program ve girişimlerle adından söz ettiren TV8'in sahibi ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, dünyaca ünlü İngiliz Variety Dergisi tarafından her sene yapılan medya ve eğlence sektöründe dünyanın en başarılı isimlerinin seçildiği listede bu sene de yer almayı başardı.

KENDİ REKORUNU KIRDI

Acun Ilıcalı, listeye 4 yıl üst üste giren tek Türk iş insanı olarak da kendi rekorunu kırdı. Listede, Amazon'un sahibi Jeff Bezos , Facebook ve Instagram'ın sahibi Mark Zuckerberg ve Apple'ın CEO'su Tim Cook da yer alıyor.

İLİŞKİLİ HABER

Yeşilçam'ın usta ismi Kartal Tibet Civan Canova'nın üvey babası çıktı!

İLİŞKİLİ HABER

2021'de en çok haber konusu olan ünlü isimler! 2021'de gündemden düşmeyen ünlüler

BİR YORUM YAPIN 3

Doğrucu Davut 4 ay önce

Daha düne kadar bir firar( gezi) programı sunardı. Nasıl oluyorda buralara kadar yükseliyor? Hemde boş beleş yapımlarla.

SELİM KARAKURT 4 ay önce

bu adam ın topluma hiç bir faydası yok varsa söyleyin kardeşim..............

Toplam 3 beğeni

Muhammed 4 ay önce

Zaten bu listeye girmesi bile faydalı olduğunu belirtir. Yurtdışında Türkiye adı olarak ülkeyi bilmeyen bir çok insan var senin Ülken bilindikçe turzim sektörü artar bu da ülkeye fayda eder :)

Toplam 0 beğeni